15
new stories - click to show

Jiří Korec

Related to

Kraj s areálem nemocnice počítá, Zlín se tak vrací k plánu zavést tam MHD

20.January » iRegiony Impuls
Zlínská radnice se opět vrací k myšlence na zavedení městské hromadné dopravy do areálu nemocnice a s tím související opravy přilehlého Havlíčkova nábřeží. Město také bude řešit, co s pozemky v Malenovicích, jejichž možné využití kvůli nové nemocn...

Zlínský kraj vypisoval v Čunkově éře zakázky nejlépe v Česku, uvádí analýza

13.January » iDNES.cz
Zlínský kraj se v tendrech neřídí jen cenou, ale například i lhůtou dodání a rozhoduje rychle. Proto uspěl v analýze, která prověřovala hospodaření samospráv v posledních čtyřech letech. Jiří Čunek, který byl v té době hejtmanem, upozorňuje, že př...

Zlínský kraj v Čunkově éře vypisoval veřejné zakázky nejlépe v zemi

13.January » iRegiony Impuls
Zlínský kraj se v tendrech neřídí jen cenou, ale například i lhůtou dodání a rozhoduje rychle. Proto uspěl v analýze, která prověřovala hospodaření samospráv v letech 2017 až 2020. Jiří Čunek, který byl v té době hejtmanem, upozorňuje, že před jeh...

Města investují do rozvoje navzdory koronaviru, Zlín opraví zimní stadion

8.January » iRegiony Impuls
I přes nepříznivou ekonomickou situaci větší města ve Zlínském kraji plánují na letošní rok další investice. Zlín chce opravit zimní stadion či přestavět tržiště.

Soud zastavil opravu tržiště. Zlín však věří, že do jara problém vyřeší

4.January » iRegiony Impuls
Kvůli žalobě, kterou podala majitelka stánku, se Zlín zatím nesmí pustit do nákladné přestavby tržiště Pod Kaštany. Rozhodl o tom krajský soud. Radnice věří, že problém do jara stihne vyřešit a práce zahájí.

TV ZLÍN reportáže: Novoroční projev primátora města

1.January » Zlín
Zlín - Veřejný Novoroční projev primátora města Zlína, který se pravidelně konal 1. ledna v rámci novoročního ohňostroje, se z důvodu vládních opatření neuskuteční. Primátor Jiří Korec tak promluví k občanům města online.

Zlín: Novoroční projev primátora proběhne online

30.December » ParlamentniListy.cz
Veřejný Novoroční projev primátora města Zlína, který se pravidelně konal 1. ledna v rámci novoročního ohňostroje, se z důvodu vládních opatření neuskuteční. Primátor promluví k občanům města online.

Novoroční projev primátora se uskuteční on-line

30.December » Zlin.cz
Primátor statutárního města Zlín Jiří Korec promluví k občanům v pátek 1. 1. 2021 v 18.00 hodin prostřednictvím webových stránek, sociálních sítí města a Mobilního rozhlasu.

Primátor promluví k lidem. Online na Nový rok

29.December » Zlínský deník
Veřejný Novoroční projev primátora města Zlína, který se pravidelně konal 1. ledna v rámci novoročního ohňostroje, se z důvodu vládních opatření neuskuteční.

Novoroční projev primátora proběhne online

29.December » Zlín
Zlín – Veřejný Novoroční projev primátora města Zlína, který se pravidelně konal 1. ledna v rámci novoročního ohňostroje, se z důvodu vládních opatření neuskuteční. Primátor promluví k občanům města online.

Zábavní pyrotechniku na Silvestra pořídíte už jen online: Hitem jsou tiché ohňostroje

26.December » KupiMagazín.cz
Závěr roku je spojen s rachejtlemi, petardami a dělobuchy. Letošní oslava konce roku však bude jiná – musíme se obejít bez bujarých oslav a na mnohých místech platí zákaz odpalování amatérské pyrotechniky. Zákaz vycházení, který platí od 21 hodin,...

Vybíráme zábavnou pyrotechniku na Silvestra: Hitem jsou tiché ohňostroje

26.December » KupiMagazín.cz
Závěr roku je spojen s rachejtlemi, petardami a dělobuchy. Letošní oslava konce roku však bude jiná – musíme se obejít bez bujarých oslav a na mnohých místech platí zákaz odpalování amatérské pyrotechniky. Zákaz vycházení, který platí od 21 hodin ...

Tato informační stránka o Jiří Korec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Korec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes