15
new stories - click to show

Vojtěch Cekota

Related to

Silničáři loni dokončili šestnáct staveb, čtyři pokračují do dalšího

13.January » Zlínský deník
Šestnáct investičních staveb v hodnotě 668 milionů korun dokončilo v uplynulém roce Ředitelství silnic Zlínského kraje (ŘSZK). Do roku 2023 přecházejí čtyři stavby, z nichž dvě jsou už téměř dokončeny.

Trolejbusy linky 11g ve Zlíně začnou opět jezdit na točnu Za Kapličkou

21.December » Seznam Zprávy
Trolejbusy městské hromadné dopravy (MHD) na lince 11g ve Zlíně začnou na konci pracovního týdne opět jezdit na točnu Za Kapličkou.

Dobrý večer, přepravní kontrola! Páteční rej revizorů ve Zlíně odhalil 27 černých pasažérů

13.December » Zlin.cz
Nepříjemné překvapení čekalo během pátečního pozdního večera na některé cestující v trolejbusech a autobusech ve Zlíně. Tedy nepříjemné v tom případě, jestliže se domnívali, že jízdní doklady v této době už nikdo nekontroluje, a zkusili využít služe…

Kontrolní akce revizorů ve Zlíně: 27 černých pasažérů i celostátně hledaný muž

12.December » Zlínský deník
Hned 27 černých pasažérů přistihli při páteční kontrolní akci na zastávkách revizoři Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice (DSZO). Narazili i na celostátně hledaného mladíka, ten však revizorům i policistům uprchl.

Na točnu Za Kapličkou ode dneška nejezdí trolejbusy linky 11g

8.December » Zlin.cz
Jak jsme již informovali dříve, v Přílukách bude otevřeno nové dopravní napojení této části Zlína ze silnice I/49 novým mostem přes železniční trať a řeku Dřevnici.

Od pondělí nebude MHD zajíždět ke zlínským Filmovým ateliérům

1.December » Zlínský deník
Kvůli výstavbě zpomalovacího prahu v rekonstruované ulici Filmová ve Zlíně nebudou od 5. prosince po dobu jedenácti dní zajíždět do lokality Filmových ateliérů žádné autobusy MHD. Všechny spoje budou ukončeny na provizorním obratišti pod parkovištěm…

K filmovým ateliérům ve Zlíně nepojedou kvůli opravě ulice 11 dní autobusy

30.November » Seznam Zprávy
K filmovým ateliérům ve Zlíně nepojedou kvůli pokračující rekonstrukci Filmové ulice od 5. prosince žádné autobusy městské hromadné dopravy (MHD). Výluka potrvá 11 dní.

Stavbaři opravili za 133 milionů Kč silnici z Valašských Klobouk do Vlachovic

24.November » Eulog.cz
Stavbaři po roce a půl dokončili opravu silnice druhé třídy z Valašských Klobouk do Vlachovic na Zlínsku. Včetně DPH přišla téměř na 133 milionů korun, práce stavbaři rozdělili na šest úseků. Rekonstrukce silnice, která byla spolufinancována z Integ…

Oprava silnice mezi Valašskými Klobouky a Vlachovicemi je u konce

23.November » Zlínský deník
Oprava téměř pětikilometrového úseku silnice mezi Valašskými Klobouky a Vlachovicemi na Zlínsku je u konce. Práce za 133 milionů korun probíhaly o roku 2021 za úplných nebo částečných uzavírek.

Silničáři dokončili po více než roce stavbu mostu v Novém Hrozenkově

23.November » Eulog.cz
Silničáři dokončili po více než roce stavbu nového mostu přes potok Vranča v Novém Hrozenkově na Vsetínsku. Jeho vybudování přišlo téměř na 20,6 milionu korun, stavba byla spolufinancována z prostředků Státního fondu dopravní infrastruktury, sdělil …

Křižovatka ve Valašských kloboukách je po úpravách. Řidiči projedou bez omezení

21.November » Zlínský deník
Přehlednější a bezpečnější je po stavební úpravě křižovatka v Sychrově ve Valašských Kloboukách. Práce za více než 3,6 milionu korun probíhaly od července.

Sesouvání svahu už nehrozí. Přes Pozlovice projedete znovu bez jednosměrky

15.November » Zlínský deník
Sesouvání silnice ze svahu už nehrozí v Pozlovicích na Zlínsku. Stavaři tam dokončili opěrnou zeď, která stabilizuje terén proti sesuvu.

Tato informační stránka o Vojtěch Cekota zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vojtěch Cekota" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes