15
new stories - click to show

Petr Olšan

Related to

Silvestrovský či novoroční ohňostroj? Ve Zlínském kraji téměř žádný

26.December » Zlínský deník
Ohňostroj patří v každém městě v kraji mezi vyhledávané a oblíbené atrakce. Ve Zlíně si na něj lidé zvykli nejen při příležitosti filmového festivalu, ale také při novoročních oslavách. Letos se však budou muset kvůli situaci okolo nákazy covid-19 b…

Tragická autonehoda na Kroměřížsku: Jeden mrtvý, tři zranění. Zasahoval vrtulník

23.November » EuroZprávy.cz
U Střílek na Kroměřížsku se ráno srazily osobní auto a dodávka. Při nehodě zemřel řidič jednoho z vozů, další tři lidé utrpěli zranění, dvě jsou vážná, řekli ČTK mluvčí záchranné služby Hedvika Kropáčková a Petr Olšan. Jednoho ze zraněných transport…

Srážka aut u Střílek si vyžádala jeden lidský život a tři zraněné

23.November » ČeskéNoviny.cz
Střílky (Kroměřížsko) - U Střílek na Kroměřížsku se ráno srazily osobní auto a dodávka. Při nehodě zemřel řidič jednoho z vozů, další tři lidé utrpěli zranění, dvě jsou...

Ve Zlíně srazilo auto maminku se synem přímo na přechodu! Oba skončili v nemocnici

12.October » Blesk.cz
Nehoda se stala v pondělí ráno ve Zlíně v ulici Sokolská. Maminku se synem, kteří šli po přechodu, tam srazil řidič mitsubishi. Sražená chodkyně skončila v nemocnici, v místě poté zkolabovala doprava a tvořily se tam dlouhé kolony.

Pád z výšky ve zlínském nákupním centru

18.September » Zlin.cz
„Bohužel, k události skutečně došlo, mohu potvrdit, že muže ošetřovali zdravotníci a odvezli jej sanitkou do nemocnice,“ informovala Zlin.cz mluvčí obchodního centra Kateřina Martykánová.

V Kunovicích se srazil vlak s traktorem: Zranilo se pět lidí

18.September » Blesk.cz
V Kunovicích se v pátek srazil vlak s traktorem! Vlak skončil mimo koleje, zraněno bylo lidí, kteří museli být ošetřeni. K vážnému zranění však naštěstí nedošlo a většina cestujících vystoupila z vlaku sama. Provoz je na trati přerušen.

V Kunovicích se srazil spěšný vlak s traktorem, pět zraněných

18.September » ČeskéNoviny.cz
Kunovice (Uherskohradišťsko) - Na přejezdu v Kunovicích na Uherskohradišťsku se dnes odpoledne srazil spěšný vlak Českých drah s traktorem s vlečkou. Dva vozy vlaku vykolejily, pět lidí...

Další černý den na železnici. Dvě srážky, pět zraněných, jeden mrtvý

18.September » Seznam Zprávy
Na železničním přejezdu na Kolínsku se dnes vpodvečer srazil motorkář s vlakem. Nehodu nepřežil. Na přejezdu v Kunovicích se odpoledne srazil spěšný vlak Českých drah s traktorem. Dva vozy vlaku vykolejily, pět lidí je zraněných.

Muž se zřítil z balkónu v obchodním centru Zlaté Jablko ve Zlíně

18.September » Slovácký deník
Pád muže z balkónu v obchodním domě Zlaté Jablko ve Zlíně v pátek dopoledne vyděsil nakupující a kolemjdoucí, kteří byli svědky této události.

„Pět minut se zdá jako půl hodiny.“ Přivolání záchranky provází stres

7.August » Zlínský deník
Když jsou lidé nuceni vzít telefon a zavolat záchranku, provází mnohé z nich stres, strach a nepříjemný pocit. Čerstvou zkušenost s tím má Markéta Králová ze Vsetína.

Muž chtěl oddělit tele od krávy, zaplatil za to životem

21.July » Zlin.cz
Neštěstí se stalo uplynulou středu na farmě v Kurovicích. Podle dostupných informací se dvaašedesátiletý ošetřovatel skotu snažil oddělit tele od krávy. Ta ale muže brutálně napadla.

Valašské Meziříčí zasáhl smutek! Při nehodě zemřel motorkář!

5.July » stars24.cz
Motocyklista zemřel dnes před polednem při srážce s autem u obce Zašová u Valašského Meziříčí na Vsetínsku. ČTK to řekl mluvčí policie Petr Jaroš. Vážně se zranila i spolujezdkyně, podle mluvčího záchranářů Petra Olšana utrpěla mnohočetná poranění a…

Tato informační stránka o Petr Olšan zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Olšan" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes