15
new stories - click to show

Pavel Janík

Related to

Močení na peróně i vyhození z MHD. Opilců ve zlínských ulicích neubylo

11.November » Zlínský deník
Ačkoliv stávající krizová opatření zasahují do našich životů v nebývalé míře, jejich vliv na omezení konzumace alkoholických nápojů je v optimistickém případě neutrální. Tato se nejspíše pouze přesunula do soukromí. Počty podnapilých osob, které ř...

Bizarní situace, vulgarity i konspirace. To vše řešili zlínští strážníci

1.November » Zlínský deník
Kontrola mimořádných a krizových opatření, které mají omezit šíření pandemické nákazy koronavirem, patří mezi aktuální úkoly také Městské policie Zlín (MP Zlín).

Dobrý skutek potěšil zlínské strážníky

29.October » Zlínský deník
Milé překvapení si v úterý přichystal jeden ze zlínských občanů pro Městskou policii Zlín (MP Zlín). Ten totiž do budovy ředitelství přinesl tašku plnou vitamínů, jimiž chtěl podpořit zdraví těch strážníků, kteří jsou momentálně nemocní.

Po rozchodu se mladík pokusil o sebevraždu. Zachránil ho bývalý strážník

28.October » Zlínský deník
Těžkou životní situaci po rozchodu s partnerkou řešil v neděli 11. října ráno čtyřiadvacetiletý muž. "Zvolený způsob však byl více než nešťastný," naznačil mluvčí zlínských strážníků Pavel Janík.

Mladá žena ve Zlíně vypadla z okna: Nevěděla, jak k tomu došlo

13.October » Blesk.cz
Velké drama zažili obyvatelé jistého domu ve Zlíně. Jejich sousedka vypadla z balkónu před dům a volala o pomoc. Tu nakonec zavolal jeden z nich.

Mladá žena vypadla ve Zlíně z balkónu. Nadýchala 1,5 promile alkoholu

13.October » Zlínský deník
Nejnáročnější noci jsou podle zástupce ředitele zlínské městské policie Pavla Janíka ty z pátku na úterý. Bývají totiž dobou bujarého veselí. Právě se o tom mohli přesvědčit zlínští strážníci o uplynulém víkendu.

Nočním Zlínem se ozývalo volání o pomoc. Mladá žena vypadla z balkonu

13.October » Novinky.cz
Na volání o pomoc spěchala v neděli hlídka strážníků ve Zlíně. U jednoho z domů následně našla mladou ženu, která podle svých slov vypadla z balkonu. Skončila v nemocnici.

Podzim plný akci, ale i dopravních omezení. Řidiči, víte, na co se připravit?

11.September » Zlínský deník
"Městská policie Zlín upozorňuje veřejnost na dopravní omezení, k nimž dojde ve Zlíně v následujícím období v souvislosti s konáním několika sportovních akcí," uvedl ve zprávě zaslané médiím tiskový mluvčí zlínských strážníků Pavel Janík.

Řidičku a její dcerku pokousal v autě pavouk, žena skončila v nemocnici

15.August » Zlin.cz
Událost se stala ve zlínské části Štípa. Hlídka strážníků si všimla, jak náhle zastavila dodávka a z ní vyběhla řidička, která ihned pomáhala ven i své malé dcerce.

Přívalový déšť v pátek zaplavil Zlín a topil auta

14.August » Zlínský deník
Přívalový déšť, který v pátek odpoledne doslova zaplavil celé krajské město, si vyžádal větší počet výjezdů krajských hasičů. „Kvůli dešti a bouřkám, jsme museli zasahovat během hodiny u celkem 21 událostí jen ve Zlíně,“ uvedl mluvčí krajských has...

Čtyřletá holčička se vydala sama přes zlínské sídliště

Malá holčička s batůžkem na zádech, která šla v úterý odpoledne na sídlišti Jižní Svahy po chodníku a táhla za sebou ulomenou větev, neunikla pozornosti hlídky Městské policie Zlín.
Adam Rykala - poslanec za ČSSD

Tato informační stránka o Pavel Janík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Janík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes