15
new stories - click to show

Bedřich Landsfeld

Related to

Zlín: Jezírko zadrží vodu a osvěží prostředí v Centrálním parku

18.November » ParlamentniListy.cz
Vodní biotop jako místo k relaxačním procházkám a zvýšení biodiverzity, ale také podzemní akumulační nádrže pro zachytávání dešťové vody z okolních panelových domů. To je hlavní podstata projektu, jehož realizace se nyní přiblížila.

Nové jezírko v Centrálním parku bude zadržovat vodu z okolních paneláků

16.November » Zlin.cz
„Půjde o krajinný prvek, takzvaný vodní biotop, který díky svým přírodním procesům bude pomáhat zlepšovat mikroklima v dané lokalitě. Posedět bude možné nejen na zpevněné ploše, která u jezírka vznikne, ale také v horní části terénní modelace, a t...

Zlín nechá vybudovat vodní biotop v Centrálním parku

13.November » Seznam Zprávy
Město Zlín nechá vybudovat vodní biotop v Centrálním parku na sídlišti Jižní Svahy. Jezírko bude nejen cílem vycházek, poslouží také ke zvýšení biodiverzity i jako nádrž pro zachytávání dešťové vody z okolních panelových domů.

Zlín: Jezírko zadrží vodu a osvěží prostředí v Centrálním parku

13.November » Kurzy.cz
Zlín - Vodní biotop jako místo k relaxačním procházkám a zvýšení biodiverzity, ale také podzemní akumulační nádrže pro zachytávání dešťové vody z okolních panelových domů. To je hlavní podstata projektu...

Zlín: Zastupitelé schválili záměr na přijetí úvěru k realizaci strategických staveb

22.October » ParlamentniListy.cz
Rekonstrukce Velkého kina či tržiště nebo také výstavba obchvatu Zálešné a Prštenské příčky. To jsou jen některé z velkých strategických a finančně náročných staveb, které chce město Zlín v nejbližších letech realizovat a kvůli kterým tak radní a ...

Zlín půlmiliardový úvěr zvládne, říká primátor. Má jít na kino i křižovatky

13.October » iDNES.cz
Modernizace uzavřeného Velkého kina, výstavba Prštenské příčky nebo opravy významnějších křižovatek. Na tyto a některé další strategické investice si chce Zlín půjčit půl miliardy korun. Další úvěr může jít na přestavbu zimního stadionu.

Zlín: Jižní Svahy nově zdobí „květinový strom“

11.October » ParlamentniListy.cz
Květinový sloup, nebo také „květinový strom“. Tak se nazývá novinka, kterou do veřejného prostoru umístil Odbor městské zeleně.

Největší zlínské sídliště zdobí květinový strom

8.October » Zlin.cz
Samotný „strom“ také uzavírá javorovou alej od bytových domů na Podlesí V. „Jde o kovovou sloupovou konstrukci, která nese ramena s několika květinovými nádobami.

Zlín vysadí asi 170 stromů, přibudou i na Gahurově prospektu

21.September » Ekolist
Město Zlín chce letos na podzim vysadit asi 170 stromů. Šest desítek jich bude na Gahurově prospektu v centru města, zeleném prostranství směřujícím k obnovenému Památníku Tomáše Bati. Novinářům to řekl náměstek primátora Bedřich Landsfeld (STAN).

Takřka všechny zlínské městské společnosti hospodařily se ziskem

18.September » Zlin.cz
„Chceme, aby společnosti s majetkovou účastí města fungovaly maximálně efektivně. V loňském roce jsme z pozice města ředitelům jednotlivých společností zaslali zadání, ve kterém jsou specifikovány vize a cíle dané společnosti.

Zlín kvůli koronaviru sníží příjmy i výdaje o 143 milionů

18.September » Zlin.cz
Zlín reaguje na pandemii snížením plánovaných příjmů i výdajů. Se situací se seznámili zastupitelé. „Při úpravách rozpočtu města Zlína reagujících na aktuální i odhadovanou ekonomickou situaci do konce roku vycházíme z prognózy Ministerstva financ...

Tato informační stránka o Bedřich Landsfeld zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bedřich Landsfeld" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes