15
new stories - click to show

František Pilka

Related to

Exprimátor Zlína Adámek končí v Radě města Zlína

8.December » Zlin.cz
„Všichni ví, co se nyní děje, kolik sestřiček a lékařů aktuálně chybí. S myšlenkou vrátit se k medicíně se zaobírám delší dobu. Nejprve jsem nabídl pomoc a začal více sloužit v ambulanci.

MUDr. Miroslav Adámek

7.December » ParlamentniListy.cz
Miroslav Adámek opustí Radu města Zlína. Bývalý primátor a nynější náměstek primátora hnutí Starostové a nezávislí (STAN) se vzhledem k současné situaci vyvolané pandemií koronaviru naplno vrací ke své původní profesi lékaře.

Miroslav Adámek končí v Radě města Zlína. Vrací se ke své původní profesi chirurga

7.December » Zlín
Zlín – Miroslav Adámek opustí Radu města Zlína. Bývalý primátor a nynější náměstek primátora hnutí Starostové a nezávislí se vzhledem k současné situaci...

Vyhlášení nejlepších zlínských sportovců se uskuteční online

9.June » Zlin.cz
Vyhlášení nejlepších sportovců města Zlína za rok 2019 se mělo původně konat 17. března formou slavnostního večera v Kongresovém centru Zlín. Z důvodu pandemie koronaviru a následně vyhlášeného nouzového stavu byli organizátoři nuceni ocenění nejl...

Nové osvětlení ruší sousedy, od hřiště chtějí odstínit stěnou

3.March » iDNES.cz
Venkovní osvětlení fotbalového hřiště na Zlínských Pasekách vadí lidem z okolí. Sepisují proti němu petici. Klub SK Zlín 1931 výtky odmítá a chce tady nadále hrát. Další články k tématu: Zadlužený klub SK Paseky má šanci přežít, ve hře jsou peníze...

Nové osvětlení ruší sousedy, od hřiště chtějí odstínit stěnou

3.March » iRegiony Impuls
Venkovní osvětlení fotbalového hřiště na Zlínských Pasekách vadí lidem z okolí. Sepisují proti němu petici. Klub SK Zlín 1931 výtky odmítá a chce tady nadále hrát.

Zlín zvažuje, jestli opraví fotbalový stadion, nebo postaví nový

5.February » iDNES.cz
Zlínský magistrát převzal fotbalový stadion Letná a zatím chystá pouze drobnější investice. Klub by ovšem uvítal zásadnější zásah, nebo stavbu nové arény. Další články k tématu: Fotbalový stadion převezme zlínská radnice v zimě, už chystá první op...

Zlín řeší, jestli postaví nový fotbalový stadion, nebo opraví ten současný

5.February » iRegiony Impuls
Zlínský magistrát převzal fotbalový stadion, zatím chystá pouze drobnější investice. Klub by ovšem uvítal zásadnější zásah, nebo stavbu nové arény.

Zlínský primátor přijal mistrovské sledge hokejisty

26.August » Zlin.cz
ZLÍN - Primátor města Zlína přijal mistrovský tým české para hokejové ligy SHK LAPP Zlín. Serveru Zlin.cz to sdělil mluvčí magistrátu Tomáš Melzer.

Tato informační stránka o František Pilka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Pilka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes