15
new stories - click to show

Vladimír Barvík

Related to

Startovní listina na XII. Rally Ice Tour je naplněna

14.February » eWRC.cz
Připomeňme, že součástí akce bude i tombola a dražba svezení v mistrovském Fordu s Vlastimilem Neumannem.

Startovní listina na sobotní hokejovou XII. Rally Ice Tour je naplněna

13.February » RallyZone.cz
Přestože se v letošním roce hokejová benefice Rally Ice Tour potkala se dvěma motoristickými akcemi a přišla tak o několik zvučných jmen na soupisce, podařilo se nakonec dát dohromady na každé straně po čtyřech kompletních pětkách.

Dvanáctá Rally Ice Tour podpoří hendikepovanou Karolínku

3.February » RallyZone.cz
Sobota 15. února 2020 je termín, kdy se na zlínském Zimním stadionu Luďka Čajky od osmnácti hodin uskuteční již dvanácté benefiční hokejové zápolení rally jezdců a přátel rally pod názvem Rally Ice Tour.

Rekordní nadílka Rally Ice Tour pomůže hendikepovaným!

15.February » eWRC.cz
Součástí programu byly i divácké soutěže a doprovodný program včetně besedy s legendami rally v čele s Ladislavem Křečkem.

Pořadatelé hokejové benefice jezdců rally rozdělili na 200…

14.February » Motormix
Je opravdu obdivuhodné, že částka se oproti loňskému ročníku opět navýšila, což svědčí o dobře odvedené práci organizátorů kolem bývalého soutěžáka Vladimíra Barvíka. „Kromě peněz od partnerů a příspěvku od hráčů pomo

Rekordní nadílka Rally Ice Tour pomůže hendikepovaným!!!

13.February » RallyZone.cz
Pořadatelé hokejové benefice jezdců rally s názvem XI. RI Okna Rally Ice Tour 2019 rozdělili částku téměř dvou set tisíc korun mezi pět hendikepovaných osob a mateřskou školu pro děti se zvláštními vzdělávacími potřebami.

Přijďte v sobotu do Zlína podpořit dobrou věc s jezdci rally

9.February » Autosport.cz
Již zítra odstartuje do druhé dekády akce, kterou benefiční hokejové utkání jezdců rally - XI. RI Okna Rally Ice Tour 2019 - bezesporu je. V sobotu 9. února 2019 od šestnácté hodiny na zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně opět po roce zkříží hokej...

Již zítra odstartuje do své druhé dekády benefiční…

8.February » Motormix
„Na utkání se už moc těšíme, neboť parta kluků z rally opět udělá radost lidem, kteří neměli, co se týče zdravotního stavu, tolik štěstí jako my,“ hlásí z tábora pořadatelů hlavní organizátor Vladimír Barvík. ,,Je super, ?

Přijďte v sobotu do Zlína podpořit dobrou věc s jezdci rally

8.February » RallyZone.cz
Již zítra odstartuje do druhé dekády akce, kterou benefiční hokejové utkání jezdců rally - XI. RI Okna Rally Ice Tour 2019 - bezesporu je.

Pořadatelé XI. RI Okna Rally Ice Tour odtajnili soupisky

4.February » I-Motorsport.cz
Necelých čtrnáct dní zbývá do startu jedenáctého ročníku hokejové benefice jezdců rally s názvem XI.RI Okna Rally Ice Tour.

Pořadatelé XI. RI Okna Rally Ice Tour odtajnili soupisky

31.January » eWRC.cz
Necelých čtrnáct dní zbývá do startu jedenáctého ročníku hokejové benefice jezdců rally s názvem XI.RI Okna Rally Ice Tour.

Tato informační stránka o Vladimír Barvík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Barvík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes