15
new stories - click to show

Vladimír Barvík

Related to

Svědci k vyjasnění tragédie na Lopeníku nepřispěli, čeká se nový rozsudek

28.March » iDNES.cz
Tragický případ smrtelné nehody čtyř dívek při automobilových závodech na Lopeníku se po devíti letech blíží k novému rozsudku. U soudu v Uherském Hradišti v pondělí vypovídali zřejmě poslední svědci, ve čtvrtek jsou naplánovány listinné důkazy a pr…

Vychází magazín Rally 5/2021

17.June » Autosport.cz
Jen několik dnů před startem dalšího podniku domácího 'velkého' mistrovství v automobilových soutěžích vyšlo další číslo specializovaného motoristického magazínu. Také tentokrát vás v něm čeká čeká hezká porce zajímavého čtení.

XIII. Rally Ice Tour se odkládá, přesto bude dělat radost i letos

4.March » Autosport.cz
Přelom února a března patří v kalendáři tradiční zlínské rally - hokejové benefici Rally Ice Tour. Bohužel situace kolem onemocnění covid 19, potažmo epidemiologická situace na území naší republiky v této chvíli nepřeje konání žádných akcí, tudíž an…

Startovní listina na XII. Rally Ice Tour je naplněna

14.February » eWRC.cz
Připomeňme, že součástí akce bude i tombola a dražba svezení v mistrovském Fordu s Vlastimilem Neumannem.

Startovní listina na sobotní hokejovou XII. Rally Ice Tour je naplněna

13.February » RallyZone.cz
Přestože se v letošním roce hokejová benefice Rally Ice Tour potkala se dvěma motoristickými akcemi a přišla tak o několik zvučných jmen na soupisce, podařilo se nakonec dát dohromady na každé straně po čtyřech kompletních pětkách.

Dvanáctá Rally Ice Tour podpoří hendikepovanou Karolínku

3.February » RallyZone.cz
Sobota 15. února 2020 je termín, kdy se na zlínském Zimním stadionu Luďka Čajky od osmnácti hodin uskuteční již dvanácté benefiční hokejové zápolení rally jezdců a přátel rally pod názvem Rally Ice Tour.

Rekordní nadílka Rally Ice Tour pomůže hendikepovaným!

15.February » eWRC.cz
Součástí programu byly i divácké soutěže a doprovodný program včetně besedy s legendami rally v čele s Ladislavem Křečkem.

Pořadatelé hokejové benefice jezdců rally rozdělili na 200…

14.February » Motormix
Je opravdu obdivuhodné, že částka se oproti loňskému ročníku opět navýšila, což svědčí o dobře odvedené práci organizátorů kolem bývalého soutěžáka Vladimíra Barvíka. „Kromě peněz od partnerů a příspěvku od hráčů pomo

Tato informační stránka o Vladimír Barvík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Barvík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes