Karel Křížek

Vztahuje se k

Štafetu ÚJV Řež přebírá Daniel Jiřička

14.června » atominfo.cz
ÚJV Řež, a. s., předního českého poskytovatele služeb pro energetiku, vede od 11. června 2018 Daniel Jiřička. Do čela společnosti přichází z vedoucích pozic dceřiných společností Skupiny ČEZ. Vystřídá ve funkcích předsedu představenstva a generáln...

Štafetu ÚJV Řež přebírá Daniel Jiřička

12.června » Průmysl & Ekonomika
ÚJV Řež, a. s., předního českého poskytovatele služeb pro energetiku, vede od 11. června 2018 Daniel Jiřička.

Viceprezident EPRI v Řeži

Ve středu 21. března přijeli do Řeže zástupci nezávislé americké organizace pro výzkum energetiky a životního prostředí Electric Power Research Institute (EPRI), vedení Neilem Wilmshurstem, viceprezidentem EPRI a ředitelem jaderné sekce institutu.

O japonské spolupráci v Řeži

5.prosince » atominfo.cz
Řež navštívil v těchto dnech japonský velvyslanec Kaoru Shimazaki s doprovodem. Zajímal se o spolupráci ÚJV Řež a Centra výzkumu Řež (CVŘ) s jeho zemí.

Prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý navštívil Řež

2.listopadu » Průmysl & Ekonomika
Cílem návštěvy Vladimíra Dlouhého bylo seznámení s projekty, které řeší společnosti ÚJV Řež (bývalý Ústav jaderného výzkumu Řež) a Centrum výzkumu Řež (člen Skupiny ÚJV).

Obama varoval před jaderným terorismem. S likvidací obohaceného uranu pomáhají Češi

2.dubna » iROZHLAS
Svět musí podle amerického prezidenta Baracka Obamy dělat víc pro zajištění bezpečnosti jaderných zařízení a materiálu. Vyzval k tomu na atomovém summitu ve Washingtonu. Varoval zároveň před jaderným terorismem. Omezit riziko pomáhají i čeští vědc...

Vodík jako energie pro „chytrá“ města?!

27.února » prvnizpravy.cz
Vodíkové technologie a projekty spojené s ochranou životního prostředí a obnovitelnými zdroji byly námětem jednání návštěvy z Nizozemí v ÚJV Řež.

Tato informační stránka o Karel Křížek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Křížek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes