15
new stories - click to show

Pavel Nosálek

Related to

Dopravní společnost obnovuje prodej jízdenek u řidičů

26.November » Zlin.cz
Od půlnoci z pátku 27. na sobotu 28. listopadu obnoví DSZO prodej jízdenek u řidičů vozidel MHD. Bude opět umožněn nástup a výstup předními dveřmi a pro cestující bude uvolněn uzavřený prostor v blízkosti kabiny řidičů.

DSZO obnoví prodej jízdenek u řidičů a používání předních dveří

25.November » Zlín
Zlín - Cestující si budou moci opět koupit jízdenku přímo u řidiče autobusu nebo trolejbusu MHD. Prodej jízdenek u řidičů a používání předních dveří vozidel MHD obnoví...

DSZO obnoví prodej jízdenek u řidičů a používání předních dveří

25.November » Otrokovice
Cestující si budou moci opět koupit jízdenku přímo u řidiče autobusu nebo trolejbusu MHD. Prodej jízdenek u řidičů a používání předních dveří vozidel MHD obnoví Dopravní společnost Zlín – Otrokovice od soboty 28. listopadu 2020.

Ve školách návrat dětí vítají, v plánu jsou častější vycházky

16.November » iRegiony Impuls
Žáci prvních a druhých tříd základních škol a všichni žáci škol speciálních se ve středu vrátí do lavic, z nichž je vyhnala vládní opatření v rámci boje s koronavirem. Ředitelé se shodují, že je to dobře. Povinné však budou roušky, vytvoření odděl...

Zlín: Od středy 14. října nepojedou školní spoje MHD

14.October » ParlamentniListy.cz
Přerušení školní presenční výuky podle vládních protikoronavirových opatření je důvodem dočasného zrušení školních spojů MHD ve Zlíně a Otrokovicích. Školní spoje nebudou vedeny od středy 14. října do odvolání.

Dopravní společnost ruší školní spoje MHD

14.October » Zlin.cz
Přerušení školní presenční výuky podle vládních protikoronavirových opatření je důvodem dočasného zrušení školních spojů MHD ve Zlíně a Otrokovicích. Školní spoje nebudou vedeny od středy 14.

Od středy 14. října nepojedou školní spoje MHD

13.October » Zlín
Zlín – Přerušení školní presenční výuky podle vládních protikoronavirových opatření je důvodem dočasného zrušení školních spojů MHD ve Zlíně a Otrokovicích.

MHD ve Zlíně ruší několik školních spojů

5.October » Zlin.cz
Od pondělí 5. října 2020 bude na autobusové lince č. 31 dočasně zrušeno několik školních spojů, které jezdily z centra Zlína na konečnou Filmové ateliéry a byly označeny jako 31n.

Pozor, některé spoje MHD několik dní nepojedou

4.October » Zlínský deník
"Protikoronavirová opatření, jejichž součástí je zastavení prezenční výuky na středních školách, zasáhnou částečně i do provozu MHD. Dopravní společnost Zlín – Otrokovice zruší na dobu přerušené výuky některé školní spoje," informoval za Dopravní ...

Po dobu přerušené výuky na středních školách bude zrušeno několik spojů MHD

2.October » Zlín
Zlín - Protikoronavirová opatření, jejichž součástí je zastavení prezenční výuky na středních školách, zasáhnou částečně i do provozu MHD. Dopravní společnost Zlín – Otrokovice zruší na dobu přerušené výuky některé školní spoje.

Používáte MHD? Od prvního září platí nové jízdní řády

21.August » Zlínský deník
Každoroční změna jízdních řádů, která nastávala na přelomu června a července, se letos uskuteční mimořádně až v termínu k 1. září.

Kvůli průtrži nejelo ve Zlíně devět linkových autobusů

15.August » Zlínský deník
Páteční průtrž mračen zaplavila centrum Zlína a nejméně na hodinu ochromila provoz MHD. Voda zatopila podjezd v Dlouhé ulici a silnice před nadjezdem v Gahurově ulici. Obě místa byla neprůjezdná, přívalový déšť přerušil provoz na linkách 2, 4, 5, ...
Svatopluk Čech - Český básník, prozaik, novinář a cestovatel

Tato informační stránka o Pavel Nosálek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Nosálek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes