15
new stories - click to show

Jan Tesař

Related to

Třešňový zámek převzali Kinští v žalostném stavu. Proměnili ho v kulturní centrum 21. století

Kinští patří k nejrozvětvenějším a nejvýznamnějším českým aristokratickým rodům. Vydejte se s námi na jejich empírové sídlo v Kostelci nad Orlicí. Místní zámek byl za komunistů…

Ty nejlepší domy vznikají s architekty

První ze série několikaminutových videí, které vznikly ve spolupráci INTRA s architektem Janem Tesařem. Ten vás postupně provede stavbou rodinného domu – od výběru pozemku až po realizaci stavebních prací.

Zlín: Trať na Jižní Svahy bude o víkendu bez proudu

Dopravní společnost Zlín – Otrokovice upozorňuje cestující, že v sobotu 14. a v neděli 15. května budou jezdit z centra Zlína na sídliště Jižní Svahy z důvodu výměny trolejového vedení jen trolejbusy s dieselagregátem nebo autobusy.

Trať na Jižní Svahy bude o víkendu bez proudu

13.May » Zlín
Zlín – Dopravní společnost Zlín – Otrokovice upozorňuje cestující, že v sobotu 14. a v neděli 15. května budou jezdit z centra Zlína na sídliště Jižní Svahy z důvodu výměny trolejového vedení jen trolejbusy s dieselagregátem nebo autobusy.

Hradská ulice se o víkendu uzavře. Autobusy budou jezdit po výlukové trase

13.May » Zlin.cz
Úplnou uzavírkou Hradské ulice mezi centrem Zlína a městskou částí Kudlov v sobotu 14. května od 10 do 18 hodin a v neděli 15. května od 9 do 14 hodin bude z důvodu pořádání cyklistických závodů přerušena trasa autobusové linky MHD č.

Karel Hvížďala: Mnichovský komplex dnes

Mnichovský komplex je název knihy devětaosmdesátiletého českého historika Jana Tesaře, žijícího po několika vězněních od roku 1980 ve Francii , která se letos zjara opět objevila v třetím vydání na pultech.

Karel Hvížďala: Mnichovský komplex dnes

11.May » ČRo 3 Vltava
Mnichovský komplex je název knihy devětaosmdesátiletého českého historika Jana Tesaře, žijícího od roku 1980 ve Francii, která se letos objevila v třetím vydání na pultech.

Karel Hvížďala: Mnichov 1938 a Kyjev 2022

Příští rok uplyne 85 let od podepsání Mnichovské dohody, kterou v těchto dnech připomíná třetí vydání knihy historika Jana Tesaře s názvem Mnichovský komplex z roku 1989.

Mnichov 1938 a Kyjev 2022. Proč my jsem se nebránili?

22.April » Český rozhlas
Příští rok uplyne 85 let od podepsání Mnichovské dohody, kterou v těchto dnech připomíná třetí vydání knihy historika Jana Tesaře s názvem Mnichovský komplex z roku 1989. V posledních letech se k tomuto problému asi nejhlouběji a nejsoustavněji věno…

Karel Hvížďala: Mnichov 1938 a Kyjev 2022

Zatímco Ukrajinci celému světu předvedli, že jsou hrdým a samostatným svobodným národem, my jsme naopak za svou svobodu nebojovali a tím naše prestiž ve světě upadla.

Vykořisťování agenturami. Uprchlíci jsou v kraji snadnou kořistí podvodníků

18.March » Orlický deník
Desítky uprchlíků z Ukrajiny míří do Svitav a okolních obcí. Bydlí přímo ve městě, dvě desítky jich našly útočiště v Kamenné Horce, další bydlí ve Vítějevsi nebo Koclířově. Tam je vše v pořádku. Ovšem pak jsou také obce, kde „úřadují“ pracovní agent…

Tato informační stránka o Jan Tesař zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Tesař" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes