15
new stories - click to show

Milan Libiger

Related to

Přípravu dálnic a železnic zrychlí snazší vyvlastňování a rušení přejezdů

9.November » iRegiony Impuls
Díky novému zákonu může stát snáze vyvlastňovat pozemky pro stavbu dálnic a železnic, což by mohlo pomoci s jejich výstavbou ve Zlínském kraji. Týká se to pokračování D49 ke státní hranici i modernizace trati z Otrokovic přes Zlín do Vizovic.

Přípravu dálnic a železnic zrychlí snazší vyvlastňování a rušení přejezdů

9.November » iDNES.cz
Díky novému zákonu může stát snáze vyvlastňovat pozemky pro stavbu dálnic a železnic, což může pomoci s jejich výstavbou ve Zlínském kraji. Týká se to pokračování D49 ke státní hranici i modernizace trati z Otrokovic přes Zlín do Vizovic.

Stavba D55 ze Starého Města do Moravského Písku začne příští rok

2.November » iDNES.cz
Silničáři začali vybírat dodavatelskou firmu na výstavbu pokračování dálnice D55 ze Starého Města na Uherskohradišťsku do Moravského Písku na Hodonínsku. Pracovat se má začít už na jaře. Osmikilometrový úsek by pak mohl být hotový v roce 2024.

Koalice ve Zlínském kraji podepsala smlouvu, Holiš bude mít pět náměstků

16.October » iDNES.cz
Zástupci ANO, Pirátů, ODS a ČSSD ve Zlínském kraji odpoledne podepsali koaliční smlouvu. Hejtmanem bude Radim Holiš, krajský volební lídr ANO a starosta Rožnova pod Radhoštěm na Vsetínsku. Koalice bude mít v krajském zastupitelstvu 24 z 45 mandátů.

Autobusy a vlaky jsou kvůli druhé vlně epidemie prázdné, spojů ubude

16.October » iDNES.cz
Když na jaře vláda kvůli koronaviru zastavila ekonomiku, v autobusech ve Zlínském kraji jezdilo jen něco přes deset procent obvyklých cestujících. Nyní se kvůli současným opatřením a růstu nakažených situace opět zhoršuje a dopravci registrují úby...

Radnice ve Zlínském kraji omezily provoz, chtějí tak chránit úředníky

15.October » iDNES.cz
Města z bezpečnostních důvodů na základě nařízení vlády omezují provozy radnic. Až do 25. října jsou otevřené pouze dva dny v týdnu (pondělí, středa), aby se minimalizoval kontakt mezi veřejností a úředníky. Úřady upřednostňují písemný, elektronic...

Prázdnou průmyslovou zónu protne nová cesta, bude i obchvatem Holešova

13.October » iDNES.cz
Vedení průmyslové zóny v Holešově na Kroměřížsku, která je i jedenáct let po svém vzniku téměř prázdný, plánuje změny, které by měly vést k tomu, že bude celý prostor rozdělený na více částí pro menší investory. Bude jej také protínat nová silnice...

Zlín půlmiliardový úvěr zvládne, říká primátor. Má jít na kino i křižovatky

13.October » iDNES.cz
Modernizace uzavřeného Velkého kina, výstavba Prštenské příčky nebo opravy významnějších křižovatek. Na tyto a některé další strategické investice si chce Zlín půjčit půl miliardy korun. Další úvěr může jít na přestavbu zimního stadionu.

Zlínský kraj zažívá nástup Pirátů, naopak komunisté mizí

12.October » iDNES.cz
V zastupitelstvu Zlínského kraje poprvé usednou Piráti a Trikolóra, která se spojila se Soukromníky a Nezávislými. Naopak na kraji končí komunisté, kteří se pokusí svůj ústup zastavit za rok v poslaneckých volbách.

ANALÝZA: Proč padl hejtman Čunek? Místo vysvětlování si šel rychle za svým

6.October » iDNES.cz
Přílišný úprk k cíli, nedostatek času a ochoty k vysvětlování a současně obava lidí, že Zlínský kraj projekt nové nemocnice za 8 miliard korun nezvládne. To vše zřejmě způsobilo, že lidovecký hejtman Jiří Čunek i jeho vysněný projekt po čtyřech le...

Velký investor pro prázdnou zónu se těžko objeví, shodují se politici

6.October » iDNES.cz
Průmyslová zóna v Holešově na Kroměřížsku je i jedenáct let po svém vzniku téměř prázdná. Jak se to může změnit podle lídrů stran do krajských voleb? Shodují se, že je nutné zaměřit se na menší investory.

Ve Zlíně vzniká koalice s jasným cílem, zastavit přípravu nemocnice

4.October » iDNES.cz
Bez lidovců se stávajícím hejtmanem Jiřím Čunkem začalo hnutí ANO jako vítěz voleb ve Zlínském kraji jednat o nové koalici. Už v sobotu večer a hlavně během neděle se setkalo se stranami a hnutími, které odmítají novou nemocnici, jíž prosazuje prá...

Tato informační stránka o Milan Libiger zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Libiger" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes