Zdeněk Němec

Vztahuje se k

Hned po volbách by se měla řešit situace s vodou, říká lídr ČSSD

22.září » iRegiony Impuls
MF DNES a iDNES.cz přinášejí před komunálními volbami rozhovory se zlínskými lídry. Další respondentem je Michael Javora, lídr kandidátky ČSSD s podporou SPOZ a nezávislých.

Otrokovice před volbami řeší bezdomovce, dopravu i stárnutí obyvatel

19.září » iRegiony Impuls
Jak zlepšit život v Otrokovicích? Na otázky MF DNES týkající se vybraných problémů města odpovídají zástupci nejvýraznějších místních uskupení a parlamentních stran, které ve městě pro komunální volby postavily vlastní kandidátku.

Jsem terčem různých útoků, třeba kvůli vodě, říká zlínský lídr Starostů

18.září » iRegiony Impuls
MF DNES a iDNES.cz přinášejí před komunálními volbami rozhovory se zlínskými lídry. Další respondentem je primátor Miroslav Adámek, lídr kandidátky Starostů a nezávislých.

Hradiště před volbami řeší dopravu, úbytek lidí i uvolněný areál nemocnice

17.září » iRegiony Impuls
Jak zlepšit život v Uherském Hradišti? Na otázky MF DNES týkající se vybraných problémů města odpovídají zástupci nejvýraznějších místních uskupení a parlamentních stran, které ve městě postavily pro komunální volby vlastní kandidátku.

Zmařený cíl. Házenkáři Zubří padli doma hned v prvním duelu

17.září » iDNES.cz
Před extraligovou sezonou si dali čtyři cíle. Jedním z nich bylo udělat z vlastní haly nedobytný hrad. Už po prvním domácím duelu je přitom jasné, že ho házenkáři Robe Zubří nesplní – Novému Veselí, se kterým předtím vždy bodovali naplno, nečekaně...

Nelíbí se mi, že Zlín řeší pouze dílčí problémy, říká lídr Soukromníků

16.září » iRegiony Impuls
MF DNES a iDNES.cz přinášejí před komunálními volbami rozhovory se zlínskými lídry. Další respondentem je Ivo Mitáček, jednička kandidátky Soukromníků, Svobodných a Nezávislých – Rozhýbejme Zlín.

Studánky i vinou letošních veder vysychají, byť o ně lidé lépe pečují

16.září » iRegiony Impuls
Jen ve Zlínském kraji je známých přes sedm stovek studánek. Podle ochranářů jich však v poslední době ubývá, především kvůli opakujícímu se suchu. Prameniště přitom nevyužívají jen lidé, velký význam mají i pro přírodu.

Město má velký potenciál, který ale zůstává nevyužitý, říká lídr Zlín 21

14.září » iRegiony Impuls
MF DNES a iDNES.cz přinášejí před komunálními volbami rozhovory se zlínskými lídry. Další respondentem je podnikatel Čestmír Vančura, který je jedničkou kandidátky hnutí Zlín 21.

Vsetín před volbami řeší sportoviště, nádraží či stavbu lanovky

13.září » iRegiony Impuls
Jak zlepšit život ve Vsetíně? Na otázky MF DNES odpovídají zástupci parlamentních politických stran, které ve městě postavily vlastní kandidátku, a nejvýraznější uskupení nezávislých.

Trápí mě, že se lidé nezajímají o věci veřejné, říká zlínský lídr Zelených

12.září » iRegiony Impuls
MF DNES a iDNES.cz přinášejí před komunálními volbami rozhovory se zlínskými lídry. Druhým respondentem je Tomáš Pasterný, lídr kandidátky Nezávislých a Zelených pro Zlín.

Zlínský kraj jednal s majiteli pozemků pro nemocnici, chtějí je prodat

12.září » iRegiony Impuls
První jednání o budoucí stavbě nové krajské nemocnice ve Zlíně vypadají slibně. Vlastníci pozemků v části Malenovice, se kterými se zástupci Zlínského kraje před pár dny setkali, totiž s prodejem předběžně souhlasili.

Zlín má mít blíž k Otrokovicím, říká lídr Nového Impulsu

10.září » iRegiony Impuls
MF DNES a iDNES.cz přináší před komunálními volbami rozhovory se zlínskými lídry. Prvním respondentem je Jan Hrbáček, lídr kandidátky Nového Impulsu pro Zlín.

Tato informační stránka o Zdeněk Němec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Němec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes