Zdeněk Němec

Vztahuje se k

Havla si lidé rádi idealizují, říká Knížák k ohlasu na svou plastiku

17.ledna » iRegiony Impuls
Zlín byl vždycky funkcionalistické město, které ale dříve více drželo pohromadě, říká Milan Knížák. Ačkoli patří k nejznámějším tuzemským výtvarníkům, ve Zlíně vystavuje vůbec poprvé. Krajská galerie ukazuje desítky jeho děl na velké retrospektivn...

Zlín plánuje novou halu i sportoviště na sídlišti, zadá na ně studie

16.ledna » iRegiony Impuls
Ve Zlíně bude více příležitostí ke sportování. Nové areály by měly vzniknout pod sportovní halou a na místě po obchodním torzu na sídlišti Jižní Svahy.

Chlapec na Blanensku se opil, měl skoro čtyři promile

9.ledna » ČeskéNoviny.cz
Blansko - Čtrnáctiletý chlapec z Blanenska, který po oslavách Silvestra skončil v nemocnici přiotrávený alkoholem, měl v krvi 3,9 promile. Případ prověřuje policie s podezřením na přečin...

Koalice řekla, jak změní Zlín. Prioritu mají tržiště, kino a stadiony

9.ledna » iRegiony Impuls
Během nejbližších čtyř let chce vedení Zlína zahájit velké investice. Z části však pouze navazuje na dřívější sliby. Opozice kritizuje, že koalice neposouvá město dopředu.

Za praní peněz z lihového byznysu půjdou před soud blízcí bosse Březiny

8.ledna » iRegiony Impuls
Soudní proces, který se týká praní špinavých peněz z nelegálního byznysu lihového bosse Radka Březiny, začne v březnu ve Zlíně. Na lavici obžalovaných stanou čtyři lidé blízcí Radku Březinovi.

Děti ovládají tablet, tkaničky si ale nezavážou, říká ředitelka malotřídky

6.ledna » iRegiony Impuls
„Dnešní prvňáci očekávají, že všechno bude akční, zatímco já si s nimi chci číst pohádku a přemýšlet nad tím, co jsme přečetli,“ říká učitelka Alice Kučerová.

Vinaři vozí z mezinárodních soutěží stále víc medailí, loni 909

3.ledna » ČeskéNoviny.cz
Brno - Vinaři z Moravy a Čech dosáhli v loňském roce nového rekordu v počtu získaných medailí na mezinárodních soutěžích. Ze zahraničí jich přivezli 909, což je ve srovnání s rokem...

Být pěstounem je pořád vnímáno jako podivnost, říká ředitel SOS vesničky

1.ledna » iRegiony Impuls
Ředitel Cyril Maliňák mluví v rozhovoru pro MF DNES o tom, jak se mění SOS vesnička ve Chvalčově na Kroměřížsku. „Chybí pozitivní propagace pěstounství. U nás je pořád vnímané jako něco podivného, ne jako vysoce smysluplná věc. Dětí, které pěstoun...

Poslední nonstop hospodu u nádraží ve Zlíně nahradí obchody a parkoviště

20.prosince » iRegiony Impuls
Současně s výstavbou potřebného dopravního terminálu ve Zlíně půjde k zemi sousední budova, v níž funguje už řadu let nonstop otevřená herna a bar Monako. Místo ní by pak měl vyrůst komerční objekt s obchody a službami, v jehož horní části by byla...

V Kroměříži vyšlechtili novou odrůdu pšenice. Je odolnější a barevná

20.prosince » iRegiony Impuls
Novou odrůdu pšenice s purpurovým zrnem pojmenoval šlechtitel ze Zemědělského výzkumného ústavu v Kroměříži Petr Martinek po kamarádce z Japonska. Jen původní Yumiko trochu počeštil na AF Jumiko.

Muž odsouzený na 26 let za ubodání dcerky spáchal ve vězení sebevraždu

17.prosince » iRegiony Impuls
Muž, který loni ve Starém Městě na Uherskohradišťsku brutálně zavraždil svoji tříletou dcerku a pokusil se zabít i o dva roky staršího syna, spáchal ve vězení sebevraždu. Odpykával si 26 let.

Teď už by se to stát nemohlo, reaguje Čepro na obří krádeže ve skladu

6.prosince » iRegiony Impuls
Nová opatření zavedla státní společnost Čepro kvůli technicky unikátním krádežím pohonných hmot v jejím skladu v Loukově na Kroměřížsku. Zaznělo to u soudu, který případ se škodou 20 milionů korun projednává.

Tato informační stránka o Zdeněk Němec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Němec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes