15
new stories - click to show

Zdeněk Němec

Related to

ANO míří do vedení měst ve Zlínském kraji, někde ale mohou hnutí obejít

9:21 » iDNES.cz
Víkendové volby a triumf ANO, které zvítězilo v sedmi z osmi největších měst ve Zlínském kraji, zamíchají obsazením řady radnic. Například v Uherském Hradišti může být ve hře konec starosty Stanislava Blahy.

Ústecká fakulta zdravotnických studií otevírá nové sídlo v ústecké nemocnici

22.September » ČRo Sever
V areálu ústecké Masarykovy nemocnice se 22. září v 10:00 slavnostně otevřelo nové sídlo fakulty zdravotnických studií ústecké univerzity.

Krajští politici chtějí posbírat hlasy také v komunálních volbách

21.September » iDNES.cz
Radní Zlínského kraje se chtějí podílet i na řízení měst a obcí. Někteří jsou na předních místech volebních kandidátek. Třeba hejtman Radim Holiš je sedmičkou kandidátky hnutí ANO v Rožnově pod Radhoštěm, kde býval starostou, než se před dvěma lety …

Zlín by mohl mít sto tisíc obyvatel, tvrdí primátor a lídr hnutí ANO

17.September » iDNES.cz
Primátorem města Zlína se stal Jiří Korec před čtyřmi lety trochu překvapivě, když za ANO byl až na druhém místě kandidátky. Teď už je lídrem a místo v čele magistrátu by rád udržel, jak říká v předvolebním rozhovoru.

Kukuřice kvůli nedostatku vláhy nedozrává ale zasychá, rostliny jsou nižší

16.September » iDNES.cz
V polovině roku mají rostliny kukuřice sahat přibližně do pasu dospělého člověka, a když vyrostou úplně a nestrádají nedostatkem vláhy, vytáhnou se až do výšky tří metrů. Letos jsou ale rostliny kvůli suchu výrazně nižší než obvykle.

Kauza Redl se vedení Zlína netýká, říká lídryně Starostů a nezávislých

15.September » iDNES.cz
MF DNES přináší rozhovor s Kateřinou Francovou, která ve Zlíně vede kandidátku Starostů a nezávislých. Náměstkyně primátora připomíná dvanáct let práce STAN ve vedení města a vysvětluje plány na výstavbu nových bytů i rozvoj současných sportovišť.

Spolupracujme s univerzitou a postavme ve Zlíně kampus, navrhuje lídr ODS

14.September » iDNES.cz
MF DNES přináší předvolební rozhovor s Tomášem Goláněm, který ve zlínských komunálních volbách plní premiérově roli lídra ODS. Současný senátor mluví o spolupráci s univerzitou, podzemním parkování i zrušení nesmyslných vyhlášek.

Koupalištím pomohly tropy, radost provozovatelům kazí ceny energií

14.September » iDNES.cz
Nejlepší sezonu za poslední roky zažily venkovní plavecké areály ve Zlínském kraji. Pomohl konec proticovidových opatření a hlavně velké množství tropických dnů během června a července. Provozovatele však trápí zvýšené náklady kvůli drahým energiím …

Metanolová aféra: Před deseti lety hrozila smrtelná otrava 150 tisícům lidí

14.September » Seznam Zprávy
„Koupila si čepovanou vodku v trafice. Čtrnáct dní umírala v nemocnici. Kdyby to záleželo na mně, dal bych jim to vypít,“ řekl syn jedné z obětí. Dal by to vypít pachatelům. Metanolová aféra před deseti lety. Šok pro celé Česko.

Chceme vědět, co s městem aspoň na generaci dopředu, říká lídr Zlín 21

13.September » iDNES.cz
MF DNES přináší předvolební rozhovor s Čestmírem Vančurou, lídrem hnutí Zlín 21 v letošních komunálních volbách. Hnutí staví svůj program na komplexní plánování rozvoje města, nikoli jen jednotlivých částí nebo projektů.

Víme, jak stavět byty, ale nebude se to líbit všem, míní lídr Pirátů

11.September » iDNES.cz
MF DNES přináší předvolební rozhovor s jedničkou Pirátů Jiřím Robenkem, marketingovým manažerem v oblasti IT a šéfem skautského krizového centra. Piráti před čtyřmi lety získali ve Zlíně šest procent hlasů, tři zastupitele a mají jednoho radního.

Udržet mladé a zmenšit památkovou zónu plánuje hnutí Rozhýbejme Zlín

10.September » iDNES.cz
MF DNES přinesla předvolební rozhovor s Pavlou Jahodovou, jedničkou kandidátky hnutí Rozhýbejme Zlín. V politice je úplným nováčkem. Narodila se a celý život bydlí ve Zlíně, pracuje jako realitní makléřka.

Tato informační stránka o Zdeněk Němec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Němec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes