15
new stories - click to show

Ivan Brezina Novinář

Related to

Cesta za původem vína. Objevte zemi, kde se pije už osm tisíc let

9.September » Cestování iDNES.cz
Jste abstinenti? V tom případě se vyhněte Kavkazu velkým obloukem! Gruzínci totiž umějí dělat překvapivě lahodné víno, píše magazín Víkend DNES.

Lkát nad světem, který odchází, je pošetilost, říká legendární cestovatel

5.September » Cestování iDNES.cz
V dobách, kdy se nesmělo cestovat, jsme si texty Miloslava Nevrlého četli u ohňů. Jeho poetický pohled na svět ovlivnil celou generaci turistů. Proč už dnes guru českých poutníků netouží po cestování? A jak se dívá na současné cestovatele na čtyřk...

Město dvou světů. V Istanbulu hledejte pozůstatky minulosti. Jsou na každém kroku

Utečte z davu turistů a s knížkami v batohu se ponořte do paralelní reality snového města. V Istanbulu si budete připadat jako na létajícím koberci. Jak neminout ve městě to opravdu kouzelné a zajímavé, píše magazín Víkend DNES.

Jánošík, Nikola Šuhaj nebo Kajínek. Lupiči nás fascinují, ženy je milují

21.August » Xman.cz
Před sto lety byl na dnešní Ukrajině zabit lupič Nikola Šuhaj. Čím nás fascinují příběhy loupežníků? Proč mnozí z nás kriminálníky obdivují? Odpověď hledal magazín Víkend.

Ostrov Bunaken je rájem všech potápěčů, ale na své si přijdou i lenoši

Moře tu má stejnou barvu jako na fotkách z katalogů cestovních kanceláří. Ovšem to nejpodstatnější se skrývá pod jeho hladinou: koncert barev a oslava života na Zemi! V reportáži magazínu Víkend DNES pochopíte, proč je ostrov Bunaken snem každého ...

Prožil trauma a rozhodl se změnit práci. Nyní dává hadicím druhou šanci

15.August » Hobby.cz
Tragédie převracejí životy naruby. Martin Kubeš (47) z Českých Budějovic našel cestu, jak prožitou hrůzu vymazat: šitím originálních opasků a špičkových batohů. Dnes má jeho tvorba úspěch i v zahraničí, píše magazín Víkend DNES.

Nástrahy travního lyžování: jste rychlejší než na sněhu, zabrzdit je problém

8.August » Xman.cz
Co dělá lyžař v parném létě? Docela dobře může lyžovat na trávě. Pokud má ovšem grasski. Lyžování na zelené sjezdovce začíná být čím dál víc populární. Sjet si na lyžích kopec i v létě přitahuje spoustu lidí, píše magazín Víkend.

Mnoho Rusů v sobě skrývá ukřivděného a žlučovitého Rusáka, říká cestovatel

Na východě leží obrovská země, kterou jsme ještě před 30 lety museli povinně milovat. Fero Richard Hrabal-Kronďák ji projel jako málokdo jiný. V rozhovoru pro magazín Víkend DNES vypráví o tom, jak Rusům nahlédl do hloubi duše. A není to veselé vy...

Léčka alkoholu. Může prospět, ale kde je správná míra? Vysvětlují lékaři

25.July » Xman.cz
Alkohol škodí, slyšíme pořád. Někteří lékaři však tvrdí, že zcela zdravá není ani abstinence. Rozumné pití prý prodlužuje život. Co je na tom pravdy, zkoumal magazín Víkend.

Pozemské ráje: skvělou asijskou kuchyni poznáte pod pokličkami Lvího města

Nemáte čas vydat se na celoroční poznávací cestu za asijskými kuchyněmi? V dalším díle seriálu magazínu Víkend Pozemské ráje vám ukážeme, že v Singapuru to zvládnete klidně za pár dnů.

Komáři si člověka umí najít. Na koho jdou víc a proč se v Česku nebát malárie

11.July » Hobby.cz
Komár je nejvražednější živočich, jaký kdy na zemi žil. Naštěstí ne v Česku, kde je jen nepříjemným společníkem. Ale zajímavým! Ve zprávách čteme, jak moc je letos u nás komárů a že v zaplavených lužních lesích na Moravě se přemnožili. Kdyby se to...

Česko bez kouře: kdo od našich nosů odfoukl dým z elektráren, výfuků a cigaret?

8.July » iDNES.cz
Letní nebe je blankytně modré. Važme si toho – nebývalo tomu tak vždy. Kdo se nejvíc zasloužil o to, že opět dýcháme volně?

Tato informační stránka o Ivan Brezina zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Brezina" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes