David Bridges

Vztahuje se k

Léta uvězněni v ledu: Poznali je podle bot a batohů!

4.května » Aha!
Tibetský horský titán vydal své lidské zajatce! Po 16 letech! Na osmitisícové hoře Šiša Pangma byla nalezena těla amerických horolezců Alexe Lowea (†40) a Davida Bridgese (†29). V říjnu 1999 je smetla mohutná lavina.

ŠOKUJÍCÍ NÁLEZ: Po šestnácti letech našli tělo horolezce v kusu ledu! Kdysi ho zavalila lavina

3.května » Prásk!
V říjnu 1999 se horolezec Alex Lowe vydal na expedici do Himalájí na horu Šiša Pangma. Domů se však on ani jeho kameraman již nevrátili. Po šestnácti letech se ale objevila v ledu dvě těla...

V Tibetu se po 16 letech našla těla dvou horolezců, zabila je lavina

2.května » iROZHLAS
Na osmitisícové hoře Šiša Pangma v Tibetu byla po 16 letech nalezena těla dvou amerických horolezců Alexe Lowea a Davida Bridgese. V říjnu 1999 je zabila mohutná lavina. Informoval o tom dnes zpravodajský server BBC News.

V Tibetu byla nalezena těla horolezců z roku 1999

2.května » globe24.cz
Káthmándú - Na osmitisícovce Šiša Pangma v Tibetu byla minulý týden nalezena těla dvou amerických horolezců Alexe Lowea a Davida Bridgese, v říjnu 1999 je zabila mohutná lavina. Ostatky by měly být nyní vyzvednuty z ledu.

„Osmitisícovka“ po 16 letech vydává těla dvou horolezců. Vynořují se z ledu

2.května » Blesk.cz
Na osmitisícové hoře Šiša Pangma v Tibetu našli po 16 letech nalezena těla dvou amerických horolezců Alexe Lowea a Davida Bridgese. V říjnu 1999 je zabila mohutná lavina. Informoval o tom v pondělí zpravodajský server BBC News.

Těla slavných horolezců našli v Tibetu po šestnácti letech

2.května » Týden.cz
Na osmitisícové hoře Šiša Pangma v Tibetu byla po 16 letech nalezena těla dvou amerických horolezců Alexe Lowea a Davida Bridgese. V říjnu 1999 je zabila mohutná lavina.

V Tibetu byla po 16 letech nalezena těla dvou známých horolezců

2.května » Deník.cz
Káthmándú - Na osmitisícové hoře Šiša Pangma v Tibetu byla po 16 letech nalezena těla dvou amerických horolezců Alexe Lowea a Davida Bridgese. V říjnu 1999 je zabila mohutná lavina. Informoval o tom dnes zpravodajský server BBC News.

Horolezce pohřbila lavina v Tibetu. Po šestnácti letech nalezli jejich těla

2.května » Lidovky.cz
Na osmitisícové hoře Šiša Pangma v Tibetu byla po 16 letech nalezena těla dvou amerických horolezců Alexe Lowea a Davida Bridgese. V říjnu 1999 je zabila mohutná lavina. Informoval o tom v pondělí zpravodajský server BBC News. Další články k témat...

Šestnáct let ve sněhu a ledu. Tibetský titán vydal ztracené horolezce

2.května » iDNES.cz
Na osmitisícové hoře Šiša Pangma v Tibetu byla po 16 letech nalezena těla dvou amerických horolezců Alexe Lowea a Davida Bridgese. V říjnu 1999 je zabila mohutná lavina. Těla Američanů objevila v... celý článek

V Tibetu byla nalezena těla dvou horolezců, před 16 lety je zabila lavina

2.května » EuroZprávy.cz
Káthmándú - Na osmitisícovce Šiša Pangma v Tibetu byla minulý týden nalezena těla dvou amerických horolezců Alexe Lowea a Davida Bridgese, v říjnu 1999 je zabila mohutná lavina. Ostatky by měly být nyní vyzvednuty z ledu.
Kerry John - Ministr zahraničí USA
Donald Trump - Americký obchodní magnát

Tato informační stránka o David Bridges zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Bridges" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes