Kerry John Ministr zahraničí USA

Vztahuje se k


Články

John Kerry varuje před zájemci o konflikt mezi USA a Íránem

Odstoupení Spojených států od íránské jaderné dohody zvýšilo riziko vojenské konfrontace mezi zeměmi. Podle televizní stanice Press TV to oznámil bývalý státní tajemník Spojených států John Kerry.

Postavte se americkým sankcím, nebo opět začneme obohacovat uran, hrozí Írán Evropské unii

15.září » Radiožurnál
Írán pohrozil Evropské unii dalším obohacováním uranu. Íránský ministr zahraničí Mohamed Džavád Zaríf unii vytýká přílišnou pasivitu v souvislosti s americkými sankcemi a vypovězením jaderné dohody.

V USA to vře kvůli "nelegálnímu jednání " s Íránem

15.září » Týden.cz
Americký ministr zahraničí Mike Pompeo ostře kritizoval svého předchůdce v úřadu Johna Kerryho za neoficiální schůzky s íránskými představiteli. Kerryho setkání s íránským šéfem diplomacie Mohammadem Džavádem Zarífem označil Pompeo za "nepatřičná ...

Exministr zahraničí Kerry se zřekl výroku o likvidaci chemických zbraní v Sýrii

Bývalý ministr zahraničí USA John Kerry prohlásil, že když mluvil o úplné likvidaci chemických zbraní v Sýrii, nemyslel to tak. Podle jeho slov část chemické munice nebyla Syřany zlikvidována.

Público: Kult války v USA učinil z válečného zločince McCaina „hrdinu"!

7.září » Nová republika
Nazanín Armanian a - kou - 7. 9. 2018 ElPúblico a PrvníZprávy „Reakční sentimentalismus“ a chvalozpěvy zněly médii po smrti senátora Johna McCaina, ale ta měla by přiznat něco jiného, napsalo Público. Spíše se mělo otevřeně přiznat, že tento „jede...

Kerry napsal o tajném poselství Asada Obamovi

Syrský prezident Bašár Asad zaslal v roce 2010 americkému prezidentovi Baracku Obamovi tajné poselství s návrhem obnovení mírového jednání s Izraelem. Napsal o tom ve své nové knize bývalý ministr zahraničí USA John Kerry.

Memorial Valley Massacre (1989)

Návštěvníci campu Memorial Valley nemají ani tušení, že se ocitli v teritoriu pošahaného divocha, který se rozhodně neštítí násilí ani vraždy… Příspěvek Memorial Valley Massacre (1989) pochází z Horror.cz

S izraelským politologem nejen o přesunu velvyslanectví USA do Jeruzaléma

21.května » Židovské listy
V souvislosti s přesunem velvyslanectví USA v Izraeli do Jeruzaléma přinesl deník Die Welt rozhovor s předním izraelským politologem Menachemem Kleinem. Profesor Klein v něm vysvětluje, proč považuje přemístění americké ambasády za chybu, v čem vi...

Evropa nechce zrušit íránskou dohodu, ve hře jsou velké peníze a údajně i korupce

17.května » Veľká Epocha
Evropští lídři se snaží ovlivnit rozhodnutí USA o odstoupení od tzv. íránské jaderné dohody, protože by čelili obchodním ztrátám z nových sankcí uvalených na Írán. Íránští lídři tlačí na Evropu, aby od dohody neustoupila. Americký prezident Donald...

V hlavní roli rtěnka: Nebojte se křiklavých barev!

13.května » Ženy.cz
Připadají vám křiklavé rty vyzývavé? Se správným odstínem, lichotícím tónu pleti, se naopak stanou těmi nejpřitažlivějšími.

BBC: Tři důvody, proč Trump smetl dohodu s Íránem? Obama, Netanjahu a Trump sám

9.května » Radiožurnál
Jsou věci, které americké voliče pálí daleko víc než jaderná dohoda s Íránem, a sám Donald Trump vůči ní býval smířlivější. Proč tedy couvá tak ostře a právě teď? ptá se britská BBC.

Zářivý úsměv: Jaké zlozvyky nám ho kazí?

8.května » Ženy.cz
Smějete se bezstarostně a na celé kolo, protože víte, že vaše zuby jsou krásné a bezchybné? Pak tento článek nepotřebujete. V opačném případě vám poradíme, co pro své zuby můžete udělat.

Tato informační stránka o Kerry John zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kerry John" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes