Vincent Brooks

Vztahuje se k

Velitel americké armády v Koreji: Sblížení s KLDR není konec, jen se odkládá. Jsme jako stromy

25.května » Český rozhlas
„Nedělám si s tím těžkou hlavu, protože příležitost není ztracená. Jen odložená,“ prohlásil v pátek k odřeknutí summitu Trump-Kim velitel amerických vojsk v Jižní Koreji, generál Vincent Brooks. „Korea není zemí jitřního klidu, ale zemí jitřního p...

5 nejdivnějších japonských her

1.července » Gamifique.cz
Preciznost a kvalita - to jsou dvě slova, jež charakterizují japonské výrobky. O těch, které vám teď ukážeme v následujícím žebříčku, se to říct nedá.

Čína odpoví na rozmístění americké PRO v Jižní Koreji

Rozmístění amerického protiraketového systému THAAD vážně podkopá strategickou rovnováhu v regionu. Čína si proto ponechává právo na podniknutí příslušných odvetných akcí na obranu své bezpečnosti, prohlásila v pátek mluvčí čínského MZV Hua Čunjing.

USA poslaly nad Jižní Koreu dva bombardéry. Demonstrací síly reagovaly na jaderný test KLDR

13.září » Český rozhlas
Přes území Jižní Koreje ráno přeletěly dva americké strategické bombardéry. B-1 Lancer. Mířily k jihokorejské letecké základně vzdálené jen necelých 80 kilometrů od hranic se Severní Koreou. Demonstrací síly americké vojenské velení odpovědělo na ...
Donald Trump - Americký obchodní magnát

Tato informační stránka o Vincent Brooks zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vincent Brooks" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes