Martinez Brothers

Vztahuje se k

Sziget zveřejnil program tří festivalových pódií!

a tři žánrově odlišná pódia zavítají umělci z celého světa, jmenujme napřiklad Les Negresses Vertes, LaBrass Banda, Tommy CA$H, KETTCAR, Blaudzun, Ben UFO, The Martinez Brothers, Tiga a více než 100 dalších. World Music Stage a Colloseum budou hos...

Sziget zveřejňuje program tří festivalových pódií - World Music Stage, Europe Stage a Colloseum

20.dubna » musicserver.cz
Na tři žánrově odlišná pódia zavítají umělci z celého světa, jmenujme například Les Negresses Vertes, LaBrass Banda, Tommy CA$H, KETTCAR, Blaudzun, Ben UFO, The Martinez Brothers, Tiga a ...

Movement Festival 2018 oznámil line-up

28.ledna » RAVE.cz
Nejvíce očekávaný line-up v mezinárodní techno komunitě je tady. Organizátoři Movement Festivalu odtajnili line-up najednou. Stalo se tak vůbec poprvé v historii celého festivalu.

Hudební festival Marca Caroly Music On se vrací do Amsterdamu

28.listopadu » RAVE.cz
Druhý ročník hudebního festivalu Music On se odehraji příští rok znovu v květnu v Amsterdamu a vystoupí tu mimo jiné Loco Dice, Luciano, Miss Kittin, Claude VonStroke, Paco Osuna nebo The Martinez Brothers.

Jerome Sydenham oslaví padesátiny na párty v Berlíně

9.července » RAVE.cz
Hodně velké padesátiny plánuje na konec července producent Jerome Sydenham. Oslaví je v berlínském klubu Watergate a splu s olsvencem zahrají Carl Craig, Dennis Ferrer, Radio Slave nebo The Martinez Brothers.

Nina Kraviz, Dixon nebo Marcel Dettmann vystoupí na festivalu The Peacock Society

31.března » RAVE.cz
Apollonia, The Martinez Brothers, Jackmaster, Moodymann, Avalon Emerson, DVS1 a Levon Vincent se také zúčastní dvoudenního francouzského festivalu The Peacock Society, který se odehraje v Paříži na začátku července.

Maceo Plex, Sven Väth nebo Rødhåd zahrají na Hafenfestivalu 2017

26.března » RAVE.cz
Uprostřed průmyslového romantismu přístavu v Mannheimu se uskuteční Hafenfestival. Mezi vodou, mosty, kanály, kolejnicemi nebo jeřáby vystoupí Seth Troxler, The Martinez Brothers, Tale Of Us, Tijana T nebo Steffen Baumann.

Londýnský Fabric nadobro zavírá

7.září » RAVE.cz
Londýnský Fabric byl delší dobu uzavřený pro veřejnost a jednalo se odebrání licence pro provozování klubu. Včera pak byla tato licence Fabricu oficiálně zrušena a klub tak nejspíš nadobro zavírá své brány.

Richie Hawtin startuje tour se svým novým mixákem PLAYdifferently

24.února » RAVE.cz
Richie Hawtin a jeho crew se chystá na Prototypes Tour, kde kanadský rodák předvede mixážní pult PLAYdifferently, na kterém už několik let s firmou Allen & Heath pracuje.

Tato informační stránka o Martinez Brothers zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martinez Brothers" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes