15
new stories - click to show

Chris Liebing

Related to

Time Warp oslaví 25 let s b2b setem Heleny Hauff s Ninou Kraviz

12.February » RAVE.cz
Carl Cox, Boris Brejcha, Adam Beyer, Solomun, Richie Hawtin, Laurent Garnier, Marco Carola, Chris Liebing nebo Ben Klock jsou také součástí mohutného line-upu k výročí jedné z nejznámějších světových techno halovek.

Tommy Four Seven si nachystal album Veer

12.February » RAVE.cz
Osm let od jeho debutové alba Primate na CLR se letos konečně dočkáme druhé desky. V dubnu na jeho vlastní labelu 47 má naplánovaný release LP Veer.

Blíží se německá Mayday - When Music Matters

8.February » RAVE.cz
V úterý 30. dubna 2019 se uskuteční další vydání legendární německé halovky Mayday. Na třech scénách vystoupí celkem 35 umělců a párty potrvá celých 14 hodin. Místem konání bude tradičně komplex Westfalenhallen v západoněmeckém Dortmundu.

Oldschool: Carl Cox - U60311 Compilation Techno Division Vol. 3

15.January » RAVE.cz
Bývalý legendrání německý klub U60311 začal v roce 2001 vydávat kompilace, které pořadatelé svěřili slavným jménum. Kromě Carla Coxe, kterýho dvě mixovaná CD si můžete poslechnout níže, se svých povinností za mixem ujmuli také Chris Liebing, DJ Ru...
Adam Beyer - Švédský DJ

Tato informační stránka o Chris Liebing zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Chris Liebing" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes