15
new stories - click to show

Martin Brunner

Related to

Svou chvíli: Markéta Foukalová & Martin Brunner & Vít Křišťan

2.June » Informuji.cz
Markéta Foukalová je zpěvačka s přesahy do hudební i textové tvorby.... | Praha 1 - (2023-06-07 20:00:00 - 2023-06-07 00:00:00)

Marie Puttnerová, druhý singl a klip

26.April » Full Moon Zine
Nahrávání alba proběhlo v červenci 2022 ve slovenském Birdland Studios jen několik týdnů předtím, než Marie přivedla na svět svoji druhou dceru.

Electric Madness

31.March » Informuji.cz
Kapela Electric Madness byla založena v roce 2018 kdy kytarista a skladatel... | Praha 5 - (2023-04-27 22:00:00 - 2023-04-27 00:00:00)

Žena to má v hudbě těžší, upozorňuje hradecká saxofonistka Nela Dusová

25.March » iRegiony Impuls
Královéhradecká saxofonistka Nela Dusová, ceněný talent se zkušeností nejen ze zušek či Konzervatoře Jaroslava Ježka, ale také z evropských bigbandů, představí svůj kvartet 2in2out v sobotu ve 20 hodin v kavárně zdejší Filharmonie. Navíc v říjnu zah…

Perfekcionista, který nemá čas. Loutkář a muzikant Vyšohlíd slaví 80 let

18.February » iRegiony Impuls
Herec, muzikant a režisér Jiří Vyšohlíd spjatý s královéhradeckým loutkovým divadlem Drak oslavil ve čtvrtek osmdesátiny. Hraní střídá s režií, od skládání hudby odbíhá k jazzu. Skromný workoholik sbírá ceny a Draku, kde mu nikdo neřekne jinak než T…

Ondřej Zámečník v Jazzotéce: Stáhnout Davisovo sólo mi dalo pěkně zabrat

17.February » ČRo
Akordeon nepatří zrovna k běžným jazzovým nástrojům, přitom zní v rámci žánru tak famózně. Zajímá vás, jak se dostal ke svému pojetí „klasicizujícího jazzu“ akordeonista Ondřej Zámečník a jaká muzika ho ovlivnila? Poslouchejte Jazzotéku.

Hradecký mistr pop artu Milan Langer nerespektoval pravidla, líčí monografie

5.February » iRegiony Impuls
Galerie moderního umění vydala monografii věnovanou jednomu z nejoriginálnějších hradeckých umělců. Osobnost Milana Langera totiž nerespektovala pravidla. Naštěstí.

Jiří Vyšohlíd – loutkář a jazzman. Rozhlasová koláž ze vzpomínek kolegů z divadla Drak

1.February » ČRo 3 Vltava
Cesta Jiřího Vyšohlída k jazzové muzice a divadlu. Poslouchejte on-line po dobu čtyř týdnůl po odvysílání.

Acoustic needles

5.January » Informuji.cz
Acoustic Needles je mladý projekt, který nabídne svěží zvuk a osobité... | Praha - (2023-02-20 20:30:00 - 2023-02-20 00:00:00)

VIDEO: Martin Brunner & Markéta Foukalová představují zenově klidný videoklip "Nadchází den"

2.January » musicserver.cz
Muzikantská dvojice Markéta Foukalová a Martin Brunner se v klipové podobě vrací ke svému letošnímu albu "Svou chvíli". Kolekce, vydaná na labelu Animal Music, obsahuje osm zhudebněných ...

Markéta Foukalová & Martin Brunner – Nadchází den

21.December » Český rozhlas Jazz
Lyrickou skladbu Nadchází den, jež se hodí k adventu, natočila zpěvačka Markéta Foukalová a klavírista Martin Brunner ve spolupráci Vítem Křišťanem a orchestrem SOČR.

Martin Brunner a Markéta Foukalová vydávají nový videoklip Nadchází den v režii Terezy Vejvodové

16.December » gregi.net
Snové obrazy citlivě se snoubící s hudbou Martina Brunnera a textem básnířky a překladatelky Věry Koubové ztvárnila ve videoklipu písně Nadchází den oceňovaná režisérka Tereza Vejvodová. Nadchází den je skladbou z desky Svou chvíli vydané [...]
Omar Hakim - Americký bubeník

Tato informační stránka o Martin Brunner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Brunner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes