Sebastian Bull

Related to

Vettel touží po návratu do Red Bullu, ten to odmítá

7.February » GPF1.cz
Se zajímavým prohlášením přišel poradce Red Bullu Helmut Marko. I když ne vždy bývají jeho výroky úplně relevantní, na druhé straně, jak se říká, je na každém šprochu pravdy trochu. Podle Marka se Sebastian Vettel pro rok 2021 snaží o návrat do tý...

Vettel se do Red Bullu nevrátí

12.September » GPF1.cz
Sebastian Vettel z rakouského týmu odešel po sezoně 2014 do Ferrari. Poslední dobou se ale spekuluje, že se čtyřnásobný šampion může do Red Bullu vrátit. Tyto zvěsti ale nekompromisně vyvrátil poradce týmu Red Bull Helmut Marko.

Odejdi z Ferrari, nabádají Vettela bývalí kolegové

23.July » GPF1.cz
Bývalí kolegové Sebastiana Vettela z dob jeho působení u Red Bullu analyzují to, proč se mu u Ferrari momentálně nedaří. A Němci dávají jednu radu – co nejrychleji změnit stáj!

Mohl by se Sebastian Vettel vrátit do Red Bullu?

9.July » GPF1.cz
Padokem se šíří spekulace, podle které by se Sebastian Vettel, který nezažívá úspěšnou sezonu, mohl vrátit k Red Bullu. Tedy týmu, se kterým závodil v letech 2009 až 2014 a kde získal všechny své čtyři tituly mistra světa.
Fernando Alonso - Španělský pilot Formule 1
São Paulo - Největší město Brazílie
Boleslav Polívka - Český herec

Tato informační stránka o Sebastian Bull zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sebastian Bull" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes