15
new stories - click to show

Montgomery Burns

Related to

Koho vlastně volí Bart Simpson

3.November » Reportermagazin.cz
Vítězství Donalda Trumpa v prezidentských volbách v roce 2016 bylo pro mnohé překvapením; kdo ovšem pečlivě sledoval kultovní seriál Simpsonovi o americké rodince z městečka Springfield, věděl, že se to stát může. Tedy s nadsázkou řečeno.

Fakta ze seriálu Simpsonovi, která jste dosud nevěděli

7.October » KINOTIP2.cz
Seriál o této žluté rodince běží na televizních obrazovkách už od roku 1989. Přesto animovaný seriál stále skrývá tajemství, která jste možná netušili. Pojďte se s námi podívat na to nezajímavější.

Je třeba přesvědčit masy, že hudba neživí jen blázny

17.May » Frontman.cz
Sejdou se BACH (Brněnská asociace clubové hudby), OSA a INTERGRAM. Není to začátek vtipu. Zrození České obce hudební (ČOH) naopak svědčí o závažnosti pandemie. Že se dokážou radit lidé s odlišnými pohledy na hudbu, je oproti minulosti obrovský pok...

A je to tady! Nejbohatší muž Springfieldu slaví narozeniny: Monty Burns je s námi od prvního dílu Simpsonových

17.November » G.cz
Podle oficiální simpsonovské Wikipedie pan Montgomery Burns oslavil15. listopadu narozeniny. Ovšem jeho rok narození je spekulativní, jelikož některé zdroje tvrdí, že se narodil v roce 1881, jiné zase, že v roce 1890. Takže dost možná i přesný den...
Jindřich Šídlo - Český novinář
Tony Stark - Postava z amerického komiksového filmu

Tato informační stránka o Montgomery Burns zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Montgomery Burns" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes