15
new stories - click to show

Marián Bystroň

Related to

Chomutov hledá způsob dalšího rozvoje zooparku. Zastupitelé se ale na něm neshodli

16.September » ČRo Sever
Chomutov chce najít cestu, kudy by se měl zoopark vydat v dalších 10 letech. Koncepci představilo vedení města na jednání zastupitelstva. Opozice ji ale zkritizovala.

Dubovou alej před vstupem na Kamencové jezero v Chomutově nechá město pokácet

5.February » ČRo Sever
Mnohaleté duby v Přemyslově ulici v Chomutově půjdou k zemi. Město je nechá pokácet před podzimním zahájením prací na obnově plochy u vstupu do areálu Kamencového jezera.

Dubou alej před vstupem na Kamencové jezero v Chomutově nechá město pokácet

5.February » ČRo Sever
Mnohaleté duby v Přemyslově ulici v Chomutově půjdou k zemi. Město je nechá pokácet před podzimním zahájením prací na obnově plochy u vstupu do areálu Kamencového jezera.

Chomutov: Hazard bude, hazard nebude. Zdravý rozum, nebo tlak veřejnosti?

10.December » HlidaciPes.org
Chomutovští zastupitelé na svém prosincovém jednání přijali vyhlášku, která zavádí nulovou toleranci hazardním hrám na území města. Nebylo by na to nic zvláštního, kdyby před dvěma týdny nerozhodli přesně opačně. Na konci listopadu totiž přijali u...

Vedení Chomutova po dvou týdnech změnilo názor, povolený hazard zase ruší

8.December » iDNES.cz
Kasina v Chomutově nakonec nebudou. Zastupitelé města v pondělí odhlasovali novou vyhlášku, která...

Den D pro hazard v Chomutově. Nepovolujte kasina, přidal se ke kritikům senátor Rabas

23.November » HlidaciPes.org
Až dostanou v úterý chomutovští zastupitelé na stůl návrh nové vyhlášky, která do města vrací hazardní hry, budou u ní mít i dopis senátora Přemysla Rabase (za hnutí SENÁTOR 21). Ten je prosí, aby i přes hrozící výpadek příjmů nepovolovali ve měst...

Kvůli covidu-19 chce Chomutov návrat hazardu. „Zničí životy,“ varuje opozice

18.November » Seznam Zprávy
Propad příjmů městského rozpočtu, který přinesla covidová krize, hodlá vedení Chomutova řešit návratem hazardu. „Kdo ještě dluhy nemá, tomu hazard umožní udělat si je,“ glosuje myšlenku sarkasticky opozice.

Koronavirový výpadek příjmů mají v Chomutově nahradit gambleři. Město chystá návrat hazardu do kasin

17.November » HlidaciPes.org
Zhruba 30 milionů korun ročně chce město Chomutov nově vybrat od hráčů hazardních her. A to i přesto, že od roku 2015 platí na území města vyhláška, která kvůli sociálním dopadům hazard z města vykázala. Důvodem je propad příjmů související s koro...

Kvůli srážkovému stínu Krušných hor chystá Chomutov rozsáhlá opatření

24.February » iRegiony Impuls
Stále teplejší léta, málo dešťů a poloha ve srážkovém stínu Krušných hor by mohly časem udělat život v severočeském Chomutově nesnesitelným. Město proto chystá řadu kroků, které by tomu měly předejít.

Chomutov se připravuje na klimatické změny

12.February » Vodarenstvi.cz
Na častější sucho a vysoké letní teploty se chtějí lépe připravit v Chomutově. Zastupitelé odsouhlasili plán, díky kterému se bude například zachytávat dešťová voda z městských budov. Informoval o tom Český rozhlas. „Máme projekt jak pro budovu mě...

Tato informační stránka o Marián Bystroň zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marián Bystroň" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes