Marek Čech

Related to

Nikdy neodvracej zrak: láska, umění, nacistická minulost a bravurní prolnutí velkých a malých dějin [recenze filmu]

21.April » AVmania.cz
Režisér oscarového dramatu Životy těch druhých se inspiroval životem výtvarníka Gerharda Richtera a jeho rodiny a vypravěčsky podmanivým způsobem natočil film o kostlivcích ve skříni nacistické éry a očistné síle umění.

10 nejočekávanějších jarních filmových hitů

19.April » AVmania.cz
Avengers: Endgame, John Wick 3, Godzilla II Král monster, X-Men: Dark Phoenix, Muži v černém: Globální hrozba, Syn temnot, Zlo s lidskou tváří, Rocketman, Bolest a sláva, Yestreday.

Hellboy: krvavější, brakovější a komiksovým předlohám víc věrný pekelníkův reboot [recenze filmu]

15.April » AVmania.cz
Krvavější, brakovější a komiksovým předlohám víc věrný reboot, kterým režisér Neil Marshall kráčí vstříc fanouškům předloh, méně už těm, kteří je neznají.

Řbitov zviřátek: pokoušení smrtelnosti, které nezůstane bez následků [recenze filmu]

14.April » AVmania.cz
Adaptace románu Stephena Kinga, která pracuje s citlivým tématem smrti dítěte a jeho zmrtvýchvstání v démonické podobě.

Shazam!: dospívající kluk v dospělém superhrdinském těle [recenze filmu]

7.April » AVmania.cz
Rodinný komiksový film, který humorným způsobem těží z kontrastu dospívajícího čtrnáctiletého kluka v dospělém těle, v němž si osvojuje výjimečné schopnosti.

Teroristka: Iva Janžurová a její vzpoura proti aroganci mocných [recenze filmu]

6.April » AVmania.cz
Iva Janžurová se rozhodne vzít spravedlnost do svých rukou a postavit se aroganci moci, ztělesněné Martinem Hofmannem. V černohumorné tragikomedii Radka Bajgara, která s nadsázkou otevírá vážné téma.

My: Horor s tématem dvojnictví, přecházející do mnohovýznamového podobenství [recenze filmu]

31.March » AVmania.cz
Jordan Peele přichází po oslnivém debutu Uteč s dalším mnohovýznamovým hororovým podobenstvím, v němž za pomocí tématu dvojnictví vypovídá o lidském strachu i sociálním napětí ve společnosti.

40 ženských sex symbolů 21. století

30.March » AVmania.cz
Monica Bellucci, Eva Green, Scarlett Johansson, Megan Fox, Mila Kunis, Christina Hendricks, Margot Robbie, Léa Seydoux, Alicia Vikander a erotické scény, v nichž se objevily.

Brankář Marek Čech posílil divizní Přepeře, v premiéře vychytal nulu

29.March » iDNES.cz
Kluby z Libereckého kraje v divizi C dál využívají služeb bývalých fotbalistů Slovanu Liberec. Dalším z nich je Marek Čech, jenž před pár týdny posílil ambiciózního nováčka FK Přepeře. Další články k tématu: Marek Čech: Je fajn, že si na konci kar...

Pašerák: Clint Eastwood jako devadesátiletý pašerák drog s dokonalým krytím [recenze filmu]

24.March » AVmania.cz
Labutí píseň Clinta Eastwooda za světem „opravdových“ mužů, kteří v životě udělali spoustu chyb, ale nerezignovali ani v pozdním věku na snahu je napravit.

Skleněný pokoj: Potlačované vášně ve vile Tugendhat [recenze filmu]

17.March » AVmania.cz
Vila Tugendhat se v adaptaci slavného románu Simona Mawera stává místem milostného vzplanutí dvou žen i mlčenlivým svědkem dějinných událostí dvacátého století.

Avengers: Endgame – nový trailer na nejočekávanější film roku 2019

14.March » AVmania.cz
Po událostech ve filmu Avengers: Infinity War zůstala jen hrstka hrdinů, ti se v pokračování vrací, aby Thanose porazili. Už je známo, že se na plátno objeví postavy, které jsme v Infinity War postrádali. Je navíc po premiéře filmu Captain Marvel,...

Tato informační stránka o Marek Čech zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Čech" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes