15
new stories - click to show

Pavel Čermák

Related to

SOČR: Novoroční žestě

23.June » Informuji.cz
pondělí 9. 1. 2023 | 19.30 hodin | Studio 1 Pavel Čermák trombon |... | Praha 2 - (2023-01-09 19:30:00 - 2023-01-09 00:00:00)

Pobočky Arcadis v České republice a na Slovensku změnily majitele. Přešly do rukou stávajícího tuzemského managementu a mění sv

13.April » Logistika iHNed.cz
Arcadis, mezinárodní poradenská společnost zaměřená na stavebnictví, životní prostředí a udržitelný rozvoj, se rozhodla ukončit své působení na trzích v České republice a na Slovensku a dohodla se se stávajícím vedením české dceřiné společnosti...

Buďte součástí samotné DNA legendární ČEZ Jizerské 50, staňte se dobrovolníkem

20.January » Liberecká Drbna
Už pár let se ČEZ Jizerská 50 neobejde bez pomoci zapálených nadšenců, bez jejichž elánu by fenomenální závod nebyl realizovatelný. Skvělá parta z Dobrovolnického programu hledá další nováčky, které by pohltila atmosféra Jizerských hor. „Člověk si v…

Šance zažít atmosféru legendárního závodu. Jizerská 50 hledá dobrovolníky

19.January » Liberecký deník
Parta z Dobrovolnického programu hledá další nováčky, které by pohltila atmosféra Jizerských hor. Blíží se totiž 55. ročník Jizerské 50 a organizátoři stále shání zapálené nováčky.

Dobrovolníkem na běžeckém závodu. Jizerská 50 hledá nadšence, díky kterým tradice pojede dál

18.January » KrajskeListy.cz
Jizerská padesátka je běžkařský závod, na který poprvé vyjeli závodníci v roce 1968. Od té doby se Jizerské hory vždy v nejkrutější zimě v roce během února zaplní dychtivými závodníky, kteří touží strhnout rekord závodu, nebo alespoň svůj osobní rek…

Buď součástí samotné DNA legendární ČEZ Jizerské 50!

12.January » prvnizpravy.cz
Už pár let se ČEZ Jizerská 50 neobejde bez pomoci zapálených nadšenců, bez jejichž elánu by fenomenální závod nebyl realizovatelný.

Na Poláky! Před 40 lety začala mrazivá operace Krkonoše

5.December » Paměť národa
Přes 17 tisíc československých vojáků čekalo před čtyřiceti lety u severních hranic na rozkaz, aby vtrhli Polska. Operace Krkonoše měla potlačit vzrůstající odboj proti komunistické vládě, který reprezentovalo nezávislé odborové hnutí Solidarita.

Měli traumata, ale i chuť střílet. Před 40 lety hrozil vpád čs. armády do Polska

4.December » Aktuálně.cz
Dvacetistupňový mráz, utajený přesun k polským hranicím, ale i velké obavy čs. vojáků, co je v Polsku čeká, pokud dostanou rozkaz k intervenci.

Starosta: Když chceme na poštu, musíme si vzít dovolenou. Změnu s obcemi nikdo neřešil

30.September » CNN Prima NEWS
Od čtvrtka bude téměř 1 200 poboček České pošty zavírat dříve. V místech, kterých se to dotkne, jsou lidé často proti. Nestihnou si po práci vyzvednout balíky nebo doporučené dopisy. Česká pošta změny zdůvodňuje přípravou na další možný nárůst nákaz…

Pro dítě voda s moukou místo sunaru. I to je realita za hranicemi Prahy

23.September » Seznam Zprávy
Středočeský kraj se stal místem, kde lidé z metropole ve velkém shání levnější bydlení. To sebou přináší rozbité cesty z věčného dojíždění i sociální problémy. Nejen toto popisuje další díl volebního seriálu Účet za hejtmanem.

Děti se vrací po půlroce do škol, do ulic zamíří větší počet strážníků

27.August » tn.cz
Nový školní rok se blíží, děti se do škol podívají po půlroce. Na začátek školy se připravují i strážníci, kteří budou dohlížet na bezpečnost dětí na přechodech. Například Městská policie Brno vyšle do ulic rekordní množství strážníků.

Tato informační stránka o Pavel Čermák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Čermák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes