Jan Chorvát

Vztahuje se k

Regionální setkání CZECH TOP 100 v Praze přivítá zástupce automotive sektoru od výroby po ojeté vozy

14.října » Průmysl & Ekonomika
Sdružení CZECH TOP 100 připravilo na středu, 19. října další ze svých Regionálních setkání pro významné podnikatelské subjekty a podnikatele, tentokrát ze středních Čech a Prahy.

Startuje 7. ročník CFA Institute Research Challenge, analyzovat se bude MONETA Money Bank

14.října » Průmysl & Ekonomika
Již posedmé mají studenti posledních ročníků vysokých škol možnost přihlásit do mezinárodní soutěže CFA Institute Research Challenge, kterou organizují CFA Institute a CFA Society Czech Republic.

Komunikaci digitální agentury INIZIO.cz zajistí Kaspar PR

13.října » Průmysl & Ekonomika
Produktovou i korporátní komunikaci v současnosti největší jihočeské webové laboratoře INIZIO, která se zaměřuje na komplexní služby v oblasti online marketingu a vývoje webových aplikací, nově zaštiťuje Pavel Kašpar s Kaspar PR.

Sony DADC expanduje v Prologis Park Pilsen-Štěnovice

13.října » Průmysl & Ekonomika
Prologis, Inc., globální lídr v oblasti logistických nemovitostí, dnes oznámil, že podepsal dvě nové smlouvy se společností Sony DADC.

Cestu budoucím strojařům dláždí stipendia

13.října » Průmysl & Ekonomika
Studovat strojařinu je terno. V tomto oboru si totiž lze dokonce nechat za studium platit. Díky spolupráci škol a firem, které tíží nedostatek kvalifikovaných zaměstnanců, mají dnes mladí technici doslova „na růžích ustláno“.

Huawei stoupá o 16 příček v žebříčku Best Global Brands 2016 společnosti Interbrand a je 11. nejrychleji rostoucí značkou

12.října » Průmysl & Ekonomika
Stabilní růst příjmů, investice do R&D a nové produktové inovace zvyšují kredit společnosti Huawei, hodnota značky je odhadována na 5,835 miliardy USD

SAP investuje 2 miliardy eur do internetu věcí

12.října » Průmysl & Ekonomika
V rámci investic plánuje SAP otevřít síť specializovaných center IoT Labs a přichází s inovacemi a akvizicemi podporujícími plné rozvinutí potenciálu internetu věcí
Elko Ep - Český výrobce modulových elektronických přístrojů

Tato informační stránka o Jan Chorvát zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Chorvát" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes