15
new stories - click to show

Stanislav Cik

Related to

Bodl taxikáře do krku, vyfasoval deset let!

7.January » Ahaonline.cz
Deset let stráví za mřížemi Filip Stašek (22) ze Znojma. Ten před rokem bodl nožem do krku taxikáře. Olomoucký vrchní soud mu trest zmírnil z původních dvanácti roků.

Soud snížil trest za bodnutí znojemského taxikáře, nešlo o útok s rozmyslem

6.January » iDNES.cz
Za pokus o vraždu znojemského taxikáře si dvaadvacetiletý Filip Stašek pravomocně odpyká ve vězení deset let. Původní dvanáctiletý trest mu dnes o dva roky snížil olomoucký vrchní soud.

Lékárnice z Karvinska dokázala obměkčit vrchní soud. Nemusí do vězení

Jen o vlásek unikla vězení lékárnice (74 let) z Karvinska, která se před několika lety zapletla do nelegálního obchodování s medikamenty. Nezákonně a ve velkém prodávala přípravek na hubnutí Adipex Retard. Jejími klienty byli Poláci. Žena se ke vš...

Žena v Karviné měla zabít miminko. Soud ji poslal do vězení na 17 let

2.December » tn.cz
Otřesný případ vraždy novorozeněte ve středu řešil Vrchní soud v Olomouci. Potvrdil 17leté vězení ženě, která krátce po porodu své dítě usmrtila. K soudu ve středu nepřišla, jednání se účastnila přes telekonferenci z brněnské věznice.

Místo olympiády vězení. Boxerský mistr republiky z Ostravy dostal osm let

Velké ambice měl nadějný ostravský boxer Daniel G. Místo sportovního vrcholu však přišel strmý pád, a to až za vězeňské zdi.

Rodiče nabízeli k sexu nezletilou dceru (12)! Vyfasovali...

2.December » Ahaonline.cz
Nechutné! Teprve dvanáctiletou dceru nabízeli k sexuálním praktikám rodiče z Jesenicka. Olomoucký vrchní soud za to poslal otce Milana K. na osm a matku Štěpánku R. na sedm roků do vězení.

Rodiče nutili 12letou dceru k sexu se staršími muži. Soud je poslal do vězení

2.December » CNN Prima NEWS
Vrchní soud v Olomouci v úterý uzavřel neobvyklý případ kuplířství. Rodiče měli nutit svou 12letou dceru k sadomasochistickým praktikám se staršími muži. Dostávali za to dobře zaplaceno a teď za to také sami zaplatili. Soud je poslal za mříže na š...

Epidemie kosí české soudy všech stupňů. Na home office ale posílají méně zaměstnanců, než by mohly

8.November » Lidovky.cz
Navzdory vládním opatřením a ohrožení činnosti je na home office méně zaměstnanců soudů, než by mohlo. Někteří předsedové rizika šíření nákazy na pracovišti stále ignorují a nutí své podřízené docházet na pracoviště.

Soud uzavřel případ brutálního útoku ve Stodolní ulici v Ostravě

/VIDEO/ Byl to pokus o vraždu, jedenáctiletý trest je přiměřený a odpovídající. Jedním ze zásadních důkazů byl videozáznam zachycující útok obžalovaného na mladíka.

Odsedí si definitivně 30 let. Svým obětem zasadil 136 ran nožem i sekerou

17.September » Novinky.cz
Třicet let za mřížemi si definitivně odsedí Antonín Štaubert (30) za to, že loni v srpnu brutálně zavraždil v Břeclavi devětaosmdesátiletého muže a čtyřiačtyřicetiletou ženu. Rozhodl o tom ve čtvrtek Vrchní soud v Olomouci, když potvrdil verdikt K...

Za ubití synka o rok míň!

10.September » Ahaonline.cz
Frustraci z toho, že se nemůže chodit bavit a že ji na benzince odmítli půjčit zapalovač, si vybila na tříměsíčním synkovi. Loni v říjnu ho Štefanie Z. (22, na snímku) z Brna surově umlátila ve svém autě.

Soud zprostil obžaloby muže, který měl rozpustit v kyselině nezvěstného

27.August » Novinky.cz
Vrchní soud v Olomouci ve čtvrtek definitivně zprostil obžaloby Michala Nováka (49) z Přerova. Ten podle žalobců v létě 2008 zavraždil Alexandra K. z Olomouce, pak ho rozpustil v louhu či kyselině a nakonec vylil do odpadu. Obžaloba se opírala zej...

Tato informační stránka o Stanislav Cik zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislav Cik" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes