Steve Clarke

Vztahuje se k

Jazzové Steve Clarke Trio se vrací do Evropy! Zahrají i v žateckém divadle

5.října » e-lounsko.cz
Žatec - Na své podzimní turné se vydává SteveClark trio ve složení SteveClark (basa), VajcoDeczi (bicí) Walter Fischbacher (klávesy). Přijede zahrát i do Žatce, kde už v roce 2005 spolu hráli jako členové Jazz Celuly trumpetisty Laca Decziho, Vaic...

Žatecké divadlo odstartuje sezónu činohrou. Podívejte se na kompletní program v měsíci říjnu

27.září » e-lounsko.cz
Žatec - Městské divadlo Žatec zahajuje v měsíci říjnu svoji divadelní sezonu. Kromě klasických divadelních představení nachystalo také mnoho zajímavých hudebních večerů, ale i zábavné programy, či pohádky. Kompletní informace o připravovaných pořa...

Jedinečný hudební zážitek již dnes v Městském divadle!

27.září » Prachatice
Již dnes večer 27. září se v prachatickém Městském divadle uskuteční jedinečný koncert skvělého amerického baskytaristy Steva Clarka.

Steve Clarke - trio excelentního basáka z USA zahraje v Bruntále

25.září » Bruntál
Steve Clarke – baskytara (USA), Walter Fischbacher (USA) – klávesy, Richard Münchhoff (D) – bicí. Koncert se koná 3. října od 19 hod. ve Společenském domě.

Steve Clarke Trio

25.září » Informuji.cz
Vynikající jazzový baskytarista, který doposud vydal 8 sólových alb a 58... | Kamenice - (2018-10-08 19:30:00 - 2018-10-08 00:00:00)

Steve Clarke Trio (nejen) ve Staré Pekárně

25.září » Rádio Proglas
V těchto dnech probíhá české turné amerického jazzrockového baskytaristy Steva Clarkea a jeho tria. Konkrétně v Brně ve Staré Pekárně vystoupí v pondělí 1. října 2018.

VIDEO: Série zajímavých koncertů na Benediktu pokračuje. zahraje baskytarista Steve Clarke

23.září » e-mostecko.cz
Most - Vlna skvělých koncertů v restauraci Benedikt v Mostě pokračuje. Již v úterý 25. září od 19 hodin na vás zde čeká další hudební lahůdka. Do Evropy se totiž vrací excelentní jazzový baskytarista z Bridgeportu v Connecticutu Steve Clarke, kter...

Americký funky jazz bude znít vsetínským domem kultury

21.září » Novinky.cz
Steve Clarke a jeho funky jazz trio se opět vrací do Evropy. V rámci svého turné zavítá také do Vsetína, a to dnes 21. září. Koncert se uskuteční v malém sále Domu kultury Vsetín od 19.00 hodin.

Americký funky jazz bude znít vsetínským domem kultury

18.září » Vsetín
Steve Clarke a jeho funky jazz trio se opět vrácí do Evropy! V rámci svého turné zavítá také na Vsetín, a to v pátek 21. září. Koncert se uskuteční v malém sále Domu kultury Vsetín od 19.00 hodin.

Steve Clarke trio (USA)

11.září » Černošice
Steve Clarke se opět vrací do Evropy! Rezident z Bridgeportu (Connecticut, USA), excelentní baskytarista, se znovu spojil v roce 2016 (po pěti letech) s klávesistou Walterem Fischbacherem a bubeníkem Richardem Mmuenchhoffem, takže se všichni tři z...

Americký funky jazz bude znít vsetínským domem kultury

6.září » Vsetín
Steve Clarke a jeho funky jazz trio se opět vrácí do Evropy! V rámci svého turné zavítá také na Vsetín, a to v pátek 21. září. Koncert se uskuteční v malém sále Domu kultury Vsetín od 19.00 hodin.

Tato informační stránka o Steve Clarke zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Steve Clarke" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes