15
new stories - click to show

Greg Taylor

Related to

FOTBAL ONLINE: Baník hoří v obraně, Celtic dává další gól

13.July » Sport.cz
Ostravský Baníkpřed kamerami O2 TV Sport slaví sto let svého založení duelem se skotským gigantem Celtic Glasgow, výkop je v 18:00. Jak si slezský klub povede, sledujte na Sport.cz v podrobné online reportáži.

Jen dva hráči Rangers proti Čechům. Skotové nominovali tým pro mistrovství Evropy

19.May » iFotbal.com
Druhým hráčem Rangers, jenž figuruje ve výběru pro šampionát, je brankář Jon McLaughlin, který ovšem není jedničkou ani v klubu a rovněž při odvetě se Slavií seděl jen na lavičce. Deset borců dodala anglická Premier League. Jsou mezi nimi kapitán a …

AMERIKA DÁVNÝCH ČASŮ: KLÍČ KE ZTRACENÉ CIVILIZACI NA ZEMI - RECENZE KNIHY GRAHAMA HANCOCKA

21.December » Matrix 2001
Je málo lidí, kteří vzbuzují takový hněv u „skeptických“ archeologů, jako Graham Hancock. Je to škoda, protože Hancock je nejlepším spisovatelem ve světě archeologie. Dovolte mi to objasnit...

Microsoft dává podnikům dalších 9 měsíců na přechod z Exchange Serveru 2020 (1)

18.September » CIO Business World.cz
Ačkoli byl konec podpory naplánován na 14. ledna 2020, společnost Microsoft uznala, že některé společnosti dosud řešení Exchange Server 2010 nemigrovaly na novější software, a poskytne jim tedy na přechod čas až do poloviny října 2020.

Tato informační stránka o Greg Taylor zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Greg Taylor" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes