Christian Constantin

Vztahuje se k

Sion nesmí kvůli dluhům do evropských pohárů

17.dubna » Eurofotbal.cz
Sion nesmí v následujících dvou sezonách jednou startovat v evropských pohárech. Disciplinární komise UEFA švýcarský celek potrestala kvůli dluhům a navíc mu za ně udělila pokutu 235 tisíc eur (asi 5,9 milionu korun).

Dal facku televiznímu expertovi. Šéf švýcarského klubu FC Sion nesmí za trest rok na stadion

12.října » Aktuálně.cz
Předseda švýcarského klubu FC Sion Christian Constantin nesmí kvůli napadení televizního analytika během ligového zápasu 14 měsíců na stadion.

Budeš mě pomlouvat? Bývalý šéf Zemana zbil komentátora! VIDEO

22.září » NOVA Sport
Televizní expert za svoji práci dostal facku a kopanec do zad! Tak by se dal popsat včerejší incident mezi majitelem švýcarského fotbalového klubu FC Sion Christianem Constantinem a expertem místní kabelové stanice. Šedesátiletý prezident klubu Ch...

Prezident klubu, za který hrál Zeman, napadl ve Švýcarsku komentátora

22.září » iDNES.cz
Televizní expert zkritizoval styl, jakým vede klub - a Christian Constantin, prezident švýcarského fotbalového Sionu, ho po ligovém zápase fyzicky napadl. „Chytl jsem ho a nakopl ho do zadnice,“ přiznal Constantin v televizi. Kuriózní případ bude ...
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Christian Constantin zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Christian Constantin" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes