15
new stories - click to show

Jim Cramer

Related to

Cramer: "stay at home" tituly budou asi dále klesat, jen a čase vybrat covidové zisky

10.November » Kurzy.cz
Podle renomovaného investičního komentátora Jima Cramera by se měli investoři připravit na to, že tituly spojované nejvíce se stay at home boomem v minulých měsících převážně z technologického sektoru mohou nyní několik dnů klesat v reakci na včer...

Jim Cramer: Úpis akcií Airbnb by mohl být koupí století

26.August » Kurzy.cz
Pandemie koronaviru vykrojila na trhu místo pro zprostředkovatele krátkodobých pronájmů Airbnb a tím učinila blížící se IPO firmy ještě lákavějším. Prohlásil ve svém pořadu Mad Money Jim Cramer.

Naivita a když trh chudým bere a bohatým dává

16.June » Patria Online
V Perlách týdne jsme si mohli přečíst, že hromadné nákupy akcií společností jako je Hertz, Whiting Petroleum či J.C. Penney podle CNBC znatelně přiživují drobní investoři obchodující na platformách jako Robinhood.

Cramer ke včerejšímu růstu: Nesnáším takovéhle mechanické akciové rallye

25.March » Kurzy.cz
Populární komentátor akciového dění Jim Cramer se velmi kriticky vyjádřil ke včerejší silně růstové rallye amerických trhů, která přepisovala mnohé historické tabulky. DJIA posílil nejvíce od roku 1933 a S&P 500 nejvíce od října 2008.

Kupujte akcie firem, bez kterých se nedá (ani v recesi) žít

20.March » Kurzy.cz
V době, kdy trhy opakovaně za den ztrácejí pět nebo deset procent, přestává mít smysl investovat do celého akciového indexu. Tak totiž držíte v portfoliu jak vítěze, tak poražené, přičemž těch druhých je v tu chvíli výrazně více.

Jim Cramer: Kupujte akcie firem, bez kterých se nedá (ani v recesi) žít

19.March » investicniweb.cz
V době, kdy trhy opakovaně za den ztrácejí pět nebo deset procent, přestává mít smysl investovat do celého akciového...

Nákaza pronikla do Trumpova okolí. Test prý nepotřebuje

11.March » Novinky.cz
Nákaza novým koronavirem SARS-CoV-2 se už dostala i do blízkosti prezidenta USA Donalda Trumpa, který však test nepodstoupil, protože s žádnou infikovanou osobou nestrávil delší dobu a nevykazuje symptomy, sdělila v úterý mluvčí Bílého domu.

Podle Jima Cramera je dnešní pád výnosů dluhopisů a ceny ropy horší, než chaos v letech 2007 až 2009

9.March » investicniweb.cz
Jim Cramer v pondělí pro CNBC řekl, že kolaps cen ropy a výnosů dluhopisů poslal akciový trh do „nezmapovaných vod“.

Cramer: Nižší sazby koronavir nezastaví, chtělo by to spíš nějakou vakcínu :)

3.March » Kurzy.cz
Populární komentátor Jim Cramer si vzal na paškál volání trhu po snižování sazeb v reakci na koronavirovou nákazu a to jak se trh celkově upíná k pomoci centrálních bank. Podle Cramera je to celé tržní nesmysl, protože sazby problém koronaviru nev...

Investorský magazín: Ohlédnutí za letošním Davosem a výhled pro investiční alternativy

28.January » Kurzy.cz
Nejsledovanější událostí uplynulého týdne bylo setkání státníků a byznysmenů ve švýcarském Davosu. To nejzajímavější z letošního zasedání Světového ekonomického fóra nabízí Investorský magazín.

Investorský magazín: Ohlédnutí za letošním Davosem a výhled pro investiční alternativy (Video)

27.January » Kurzy.cz
Nejsledovanější událostí uplynulého týdne bylo setkání státníků a byznysmenů ve švýcarském Davosu. To nejzajímavější z letošního zasedání Světového ekonomického fóra nabízí Investorský magazín. Tržní mozaiku doplňuje expertní pohled na nemovitosti a.

Ohlédnutí za letošním Davosem a výhled pro investiční alternativy - Investorský magazín (Video)

25.January » Kurzy.cz
Nejsledovanější událostí uplynulého týdne bylo setkání státníků a byznysmenů ve švýcarském Davosu. To nejzajímavější z letošního zasedání Světového ekonomického fóra nabízí Investorský magazín. Tržní mozaiku doplňuje expertní pohled na nemovitosti a.

Tato informační stránka o Jim Cramer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jim Cramer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes