Tereza Cviklová

Related to

Vyplatí se zaplatit dětem lyžařského instruktora?

31.October » Tchibo
Poprvé na lyžích. Tak to si pamatuji úplně přesně. Jeli jsme na chatu, kde taťka a jeho kamarádi vytvořili ze svých dětí mini družstvo lyžařů-nováčků. Na nich trénovali lyžařský výcvik, který pak praktikovali s šesťáky ve škole.

Na několikadenní túru můžete vyrazit i vy. Jak se připravit a co s sebou?

9.October » Tchibo
Chtěla jsem se kochat nedotčenou přírodou. Dýchat čerstvý vzduch a spát pod stanem. Bez internetu, bez signálu, jen tak jít. Chtěla jsem se vydat na několikadenní trek s krosnou na zádech. Přede mnou však stála rozhodující otázka – zvládnu to jako...

Sport, kde už napoprvé vypadáte jako profík? Seznamte se s paddleboardem

29.May » Tchibo
Vodní sport pro všechny? Myslela jsem si, že neexistuje. Když jedete „na vodu“, sjíždíte více či méně divokou řeku a můžete mít strach z toho, že se převrátíte. Surf si zase v Česku neužijete, a než na něm chytnete první vlnu, chvilku to trvá. Ale...

5 důvodů, proč jsem začala „lézt“ a vy byste měli taky

22.May » Tchibo
Není nic jednoduššího než se sbalit a vyrazit „na stěnu“. Lezení je sport, u kterého vám nepřipadá, že sportujete, můžete začít kdykoli a stačí vám legíny a tričko.
Jiří Prskavec - Český vodní slalomář, kajakář
Martin Fuksa - Český kanoista

Tato informační stránka o Tereza Cviklová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Cviklová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes