Jindřich Cvinger

Vztahuje se k

Nemocných znovu přibylo. Snad už to bylo letos naposled

Karlovarský kraj – Nemocných lidí postižených akutní respirační infekcí (ARI) nebo chřipkou po předchozím razantním poklesu v uplynulém týdnu opět přibylo.

TyfloCentru pomůže nový vůz

Karlovy Vary - Nový osobní automobil značky Dacia Dokker nyní využívají zaměstnanci TyfloCentra Karlovy Vary, které pomáhá osobám se zrakovým postižením v Karlovarském kraji.

Na dvou tratích začínají dlouhodobé výluky

31.března » Karlovarský deník
Karlovarsko – Výluky na dvou železničních tratích, a to mezi Karlovými Vary dolním nádraží – Potůčky a v úseku Chodov – Nová Role, začínají v neděli 1. dubna.

V krajské koalici to vře. Dopravní plány ČSSD smetli partneři ze stolu

31.května » iRegiony Impuls
Jednotné jízdné, jeden doklad či nákup desítek nových autobusů. Taková je představa krajské ČSSD na dopravní obslužnost v Karlovarském kraji v letech 2019 a 2029. Koaliční partneři jsou ale jiného názoru.

V krajské koalici to vře. Dopravní plány ČSSD smetli partneři ze stolu

31.května » iDNES.cz
Jednotné jízdné, jeden doklad či nákup desítek nových autobusů. Taková je představa krajské ČSSD na dopravní obslužnost v Karlovarském kraji v letech 2019 a 2029. Koaliční partneři jsou ale jiného názoru. Další články k tématu: Karlovarská karta b...
KSČM - Levicová politická strana
TOP 09 - Pravicová politická strana
ODS - Politická strana
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Jindřich Cvinger zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jindřich Cvinger" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes