Lukáš Daneček

Vztahuje se k

Skvělý Malík a povedené přesilovky. Frýdek začal trip vítězstvím v Ústí

18.září » Hokej.cz
Ústí nad Labem nenavázalo na pondělní jízdu proti Valachům, v dohrávce s Frýdkem-Místkem dalo výborně chytajícímu Nicku Malíkovi pouhý jeden gól a padlo 1:2.

PREVIEW: Zdravý Martynek a zvučné posily = Frýdek v play off?

1.září » Hokej.cz
Jiří Krisl, Dušan Žovinec, Patrik Husák a Jan Rudovský. To jsou jména čtyř zkušených posil, které mají Frýdku-Místku pomoci k návratu do play off.

Potvrzeno. Havířovská ikona Krisl jde do Frýdku-Místku

20.července » Hokej.cz
Že má Jiří Krisl po odchodu z Havířova namířeno do nedalekého Frýdku-Místku, se vědělo delší dobu. Teď už je to oficiální, rysi pikantní přesun oznámili na svém webu.

Hokej na dřeň a bitva o play-off! Vsetín hodlá setřást hladové rysy a zatlačit na Třebíč

15.února » VHK Vsetín
Tomáš Kopecký - Honba za postupem mezi nejlepší osmičku vrcholí! Postupová matematika hovoří jasně – pokud chce Vsetín pomýšlet na play-off, musí zbývající tři utkání vyhrát. Díky vítězství na ledě Kadaně se Valaši posunuli na dostřel osmé Třebíči...

Prostějov po vynikajícím výkonu smetl Frýdek

8.února » Regiony 24.cz
Utkání 47. kola přineslo jasnou výhru domácího celku 7:2. Jestřábi si s předstihem vybojovali po dvou letech čtvrtfinále a v posledních zápasech budou bojovat, o co nejlepší umístění v tabulce a výhodu domácích utkání v prvním kole play-off.

Ve Frýdku se Motoru nedaří. Prolomí v sobotu neúspěšnou sérii?

Filip Kortus - Třetí zápas v týdnu čeká Motor ve Frýdku-Místku. Na zápasy na ledě nepříjemných Slezanů nemá tým Mariana Jelínka dobré vzpomínky, jelikož si za poslední dvě sezony neodvezl z dalekého města ještě ani bod. Prolomí to ve finiši základ...

Přichází bitva týmů na hranici play-off. Valaši míří do Frýdku-Místku

5.ledna » VHK Vsetín
Helena Hegeďová - Souboj na ostří nože se dá očekávat již tuto sobotu, kdy Valaši vyjedou na led Frýdku-Místku. Oba týmy mají stejný počet bodů, ve prospěch Valachů hovoří, kromě lepšího skóre, jeden zápas k dobru. Při soubojích těchto celků panuj...

Neproměněné šance stály Benátecké s Frýdkem body

5.ledna » Regiony 24.cz
Frýdek-Místek prohrál před tímto duelem pětkrát v řadě, a tak toužil šňůru přetrhnout. To se mu nakonec povedlo, avšak vítězství u Jizery to bylo velmi šťastné. Benátečtí vedli, avšak v době, kdy se zápas lámal, nedokázali proměnit ani ty nejvylož...

Momenty WSM Ligy: bitky ve slezském derby a Bárta posilou Motoru

31.října » Hokej.cz
Pondělní kolo WSM Ligy vidělo rvačky v Havířově, první Štichův vyšší trest, hattrick Roka Pajiće nebo početný výjezd vsetínských fanoušků do Edenu.

Momenty WSM Ligy: Dufek jde do Kadaně, radost na Vsetíně a čtyřbodové večery

17.října » Hokej.cz
V pondělním kole si individuální statistiky vylepšili Vít Jonák, Filip Pyrochta i Roman Erat, kteří získali po čtyřech kanadských bodech. Mezi brankáři pak zářili Lukáš Daneček s Ondřejem Bláhou.

Momenty WSM Ligy: Dufek jde do Kadaně, radost ve Vsetíně a čtyřbodové večery

17.října » Hokej.cz
V pondělním kole si individuální statistiky vylepšili Vít Jonák, Filip Pyrochta i Roman Erat, kteří získali po čtyřech kanadských bodech. Mezi brankáři pak zářili Lukáš Daneček s Ondřejem Bláhou.

Tato informační stránka o Lukáš Daneček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Daneček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes