15
new stories - click to show

Michal Steinocher

Related to

PREVIEW: Kadaň? Zdá se, že bude ještě slabší než loni

10.September » Hokej.cz
Třikrát za poslední čtyři ročníky skončila Kadaň poslední. Protože se ale v té době z Chance ligy nesestupovalo, čeká ji nyní už 24. prvoligová sezona v řadě.

ZMĚNY V CHANCE LIZE: Prostějov tvoří nový tým. Aktivní je i Přerov

25.July » Hokej.cz
Dukla po parádní sezoně počítá ztráty – především v defenzivě. Mezi prvoligové favority budou patřit na trhu velmi aktivní Vsetín, Přerov nebo Poruba.

ZMĚNY V CHANCE LIZE: Jihlava buduje novou obranu, Vsetín má Roba

11.July » Hokej.cz
Dukla po parádní sezoně počítá ztráty – především v defenzivě. Mezi prvoligové favority budou patřit na trhu velmi aktivní Vsetín, Přerov nebo Poruba.

PREVIEW: Slavia je černým koněm. S Vampolou už by byla favoritem?

2.September » Hokej.cz
Slavia je černým koněm Chance ligy. A chybí už jen dvě věci, které by z ní udělaly spolufavorita. Návraty Petra Vampoly a Tomáše Šmerhy. A to druhé se právě stalo!

Antošův syn, navrátilec z Ústí a Rytíř. Slavia zase podepisovala

6.May » Hokej.cz
Slavia hlásí další podpisy. Tentokrát si pojistila trojici mladých obránců – v Edenu pokračují Milan Antoš a Václav Veber, po krátké anabázi v Ústí nad Labem se vrací Michal Steinocher. Pražané o tom informovali na svých webových stránkách.

Změny v Ústí: trejd se Slavií a odchod kladenského mladíka

14.January » Hokej.cz
V Chance lize se dva týdny před přestupovou uzávěrkou uskutečnil trejd na trase Ústí nad Labem ↔ Praha. Slovan poslal do Slavie obránce Václava Vebra (na fotce), opačným směrem putuje urostlý bek Michal Steinocher.

PREVIEW: Vampola mění tvář Slavie. Kam až ji dotáhne?

3.September » Hokej.cz
Příchod Petra Vampoly zcela mění situaci – Slavia totiž získala jednoho z TOP 5 centrů v lize. Hráče, který může sám rozhodovat zápasy. Hráče, který může Pražany na svých zádech donést do play off.

Série čtyř domácích zápasů skončila. Slovan míří do Edenu, kde vyzve Slavii

26.August » HC Usti.cz
Jan Prošek - Ú s t í n/L. - Osmý přípravný zápas čeká v úterý 27. srpna od 17:30 ústecké hokejisty. Po sérii čtyři domácích zápasů míří na půdu soupeře. Tým Tomáše Mareše a Vladimíra Evana vycestuje do Prahy, kde nastoupí proti Slavii.

Tato informační stránka o Michal Steinocher zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Steinocher" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes