Nor Daniele

Polský skokan Stoch opanoval i třetí závod Turné a míří za obhajobou titulu

4.ledna » Lidovky.cz
Polský skokan na lyžích Kamil Stoch vyhrál i třetí závod Turné čtyř můstků a je krok od obhajoby titulu. V Innsbrucku jasně triumfoval i v dešti a zvítězil s náskokem skoro 15 bodů před Norem Danielem Tandem. Třetí skončil Němec Andreas Wellinger....

Skoky na lyžích v dešti: Freitag upadl, Stoch vyhrál i potřetí

4.ledna » NOVA Sport

Stoch vyhrál i potřetí a míří na Turné čtyř můstků za obhajobou

4.ledna » ČeskéNoviny.cz
Innsbruck - Polský skokan na lyžích Kamil Stoch vyhrál i třetí závod Turné čtyř můstků a je krok od obhajoby titulu. V Innsbrucku jasně triumfoval v dešti s náskokem skoro 15 bodů před Norem Danielem Tandem.

Polský skokan Stoch vyhrál i třetí závod Turné čtyř můstků, Češi opět nedokázali bodovat

4.ledna » Aktuálně.cz
Polský skokan na lyžích Kamil Stoch vyhrál i třetí závod Turné čtyř můstků a je krok od obhajoby titulu. Ani jeden Čech nepostoupil do druhého kola.

13.prosince » Sport.cz
Třetí závod Světového poháru skokanů na lyžích vyhrál v sobotu v Nižním Tagilu Němec Richard Freitag a dostal se do čela průběžného pořadí. Vojtěch Štursa obsadil v Rusku 28. místo a získal první tři české body v ročníku.

2.prosince » Sport.cz

Závod v Rusku vyhrál Freitag, Štursa získal první české body

2.prosince » Týden.cz
Třetí závod Světového poháru skokanů na lyžích vyhrál v Nižním Tagilu Němec Richard Freitag a dostal se do čela průběžného pořadí. Vojtěch Štursa obsadil 28. místo a získal první tři české body v ročníku.