15
new stories - click to show

Jan Matura Český skokan na lyžích

Related to

Realme začalo prodávat telefon s výjimečnou funkcí. Jiný na trhu není

20.November » Mobil.cz
Značka Realme uvedla na český trh třetí model z řady 7. Výkonem i cenou stojí uprostřed, má však výjimečnou funkci, kterou se jiný mobil na trhu pochlubit nemůže. Přitom Realme 7 5G není drahý přístroj.

Překvapení. Huawei nakonec chce prodat značku Honor

19.November » Mobil.cz
Huawei chce prodat značku Honor. Kupcem by měl být čínský distributor a lokální vláda města Šen-Čen. Transakcí by se Honor mohl vymanit z amerických sankcí, a tak by měl opět šanci uspět na trzích mimo Čínu.

Huawei neměl dobrý kvartál. Domácí trh svědčil jen Xiaomi

15.November » Mobil.cz
Zajímavá čísla zveřejnila výzkumná agentura Canalys. Udává prodej smartphonů za třetí čtvrtletí na čínském trhu. Ten je nám sice vzdálený, ale jeho struktura je zajímavá i pro nás.

Samsung vylepšuje svůj cenově příznivý smartphone. Dostal lepší foťák

12.November » Mobil.cz
Životnost některých modelů Samsungu se počítá na měsíce. Platí to i pro model M21, který zhruba po půl roce dostává nástupce s obligátním písmenem s v názvu.

Překvapení. Huawei nakonec chce prodat značku Honor

10.November » Mobil.cz
Huawei chce prodat značku Honor. Kupcem by měl být čínský distributor a lokální vláda města Šen-Čen. Transakcí by se Honor mohl vymanit z amerických sankcí, a tak by měl opět šanci uspět na trzích mimo Čínu.

Samsung zrušil Black Friday a odpouští cenu třetího produktu

9.November » Mobil.cz
Blíží se termín opravdového černého pátku, a tak výrobci připravují akce. Samsung jí pojmenoval jako barevný pátek a odpouští při něm cenu třetího produktu. To Huawei se drží tradičního názvu a má za výbornou cenu skvělý tablet.

Výzva k instalaci eRoušky dorazila i na některé tlačítkové telefony. Senioři si se zprávou nevěděli rady

25.October » iROZHLAS
Mobilní operátoři minulý týden rozesílali SMS zprávy s žádostí hlavní hygieničky České republiky o nainstalování eRoušky. Adresáty měli být zákazníci s chytrými telefony – tedy takovými přístroji, do kterých jde bez problémů aplikaci pro snadnější...

Opravdu velká značka smartphonů míří do Česka. Má výjimečné technologie

21.October » Mobil.cz
Konkurence na trhu se smartphony se od příštího roku výrazně rozšíří. Během prvního čtvrtletí vstoupí na tuzemský trh značka Vivo, jeden z největších výrobců smartphonů na světě.

První mobilní síť LTE na Měsíci dodá Nokia. A není to vzdálené sci-fi

19.October » Mobil.cz
Pokud byste se po roce 2022 dostali na Měsíc, tak i tam najdete mobilní signál LTE. První tamní síť vybuduje pro agenturu NASA společnost Nokia.

Vytahovací selfie foťák vyfotí i cyklisty na stole u stromů z brokolice

14.October » Mobil.cz
Čínská značka Vivo připravila koncept telefonu, který má vysouvací přední selfie kamerku. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, ale v tomto případě můžete kamerku z telefonu odepnout a pak se už kreativitě meze nekladou.

Apple zdražil, nové iPhony 12 stojí od 21 990 Kč. V ceně není nabíječka

13.October » Mobil.cz
Apple okamžitě po premiéře zveřejnil ceny nových iPhonů. Především ceny základních variant iPhone 12 a 12 mini jsou na českém trhu vyšší, než se čekalo. Navíc ani u jednoho modelu není v ceně nabíječka.

Je to problém pro Google? Huawei bude nabízet svůj systém konkurenci

3.October » Mobil.cz
Huawei na své vývojářské konferenci potvrdil, že jeho vlastní operační systém se dostane do telefonů vlastních i značky Honor. A navíc ho nabídne i konkurenci.

Tato informační stránka o Jan Matura zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Matura" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes