15
new stories - click to show

Jan Matura Český skokan na lyžích

Related to

Našli jsme nejlevnější smartphony s prémiovými funkcemi drahých modelů

27.September » Mobil.cz
Prémiové smartphony umí to, co levnější přístroje nezvládnou. Rozdíl je v několika funkcích, které jsou doposud vyhrazené právě jen drahým telefonům. Ale existují výjimky, které jsme se pokusili najít. Pokud však chcete skutečně ušetřit, musíte si n…

Apple snížil ceny. Nové iPhony 15 jsou levnější o tisíce korun

13.September » Mobil.cz
Pro zákazníky je to dobrá zpráva. Všechny nové modely řady iPhone 15 jsou o tisíce korun levnější, než kolik si Apple žádal za minulou řadu iPhone 14. Jednotlivé modely jsou levnější o 2 500 až 5 500 korun.

Obdivné výkřiky už nejsou v módě. Jak si Apple pozval diváky a pak je utajil

13.September » Mobil.cz
Premiéra nových Apple Watch a iPhonů se nesla tak trochu v covidovém duchu. Všechno bylo krásné, prezentující ukázali krásné okolí San Franciska, ale chyběl tomu dřívější živý element. Přitom publikum si Apple do centrály pozval.

Stejný telefon představili znovu. Jen kvůli tajemnému procesoru

11.September » Mobil.cz
Huawei na domácím trhu představil nový skládací model X5. Na tom by nebylo nic výjimečného, kdyby to nebylo jen pět měsíců po představení předchozího modelu a kdyby ty telefony nebyly úplně stejné. Jeden podstatný důvod však Huawei má.

Čínské značky hrají mobilní olympiádu. Soutěží, kdo nabídne víc za míň

30.August » Mobil.cz
To, co jsme u čínských značek obdivovali na jaře, je dnes zapomenuto. Nové modely sázejí rekord za rekordem. Přitom tamní ceny se drží velmi nízko. Otázkou je, zda se s novinkami setkáme i na evropském trhu.

Nakonec o den dřív, než se spekulovalo. iPhony 15 ukáže Apple 12. září

29.August » Mobil.cz
O týden později než loni a o den později, než se spekulovalo. Premiéra nových iPhonů se odehraje v úterý 12. září v centrále společnosti. Vedle toho se očekává i premiéra nové generace hodinek Watch a dalších produktů.

Vodafone dává slevy a bonusy, ale s háčkem. U konkurence jsou menší

16.August » Mobil.cz
Vodafone v nové kampani cílí na zákazníky prahnoucí po pevném internetu nebo internetové televizi. Slevy a bonusy jsou zajímavé, ale těšit se z nich budete jen po krátkou dobu. To samé dostanete u konkurence, někdy i s mnohem delší platností.

V Hyundai & Kia-landu rozhodně nepotkáte jejich největší české hity

16.August » Auto iDNES.cz
Že v Jižní Koreji dominují na silnicích hyundaie a kie asi nikoho nepřekvapí. Ale kdo by čekal záplavu nám známých modelů, tak bude překvapený. Autopark je rozhodně víc luxusní a většinu modelů v Evropě neznáme.

Kam všechny ty Samsungy zmizely? Nabídka je jako noty na buben

15.August » Mobil.cz
Samsung je synonymem pro špičkové smartphony. A v tomto segmentu problém není. Ale projděte si nabídku levnějších modelů a zjistíte, že víc novinek letos na trh uvedlo i Realme. A to je dnes spíš ve stavu hibernace.

Výběr sexy telefonů je široký. A i ceny jsou příznivé

9.August » Mobil.cz
V záplavě stejně vypadajících běžných smartphonů jsou skládací véčka s ohebným displejem jako zjevení. Konstrukce umožňuje výrobcům pohrát si s designem mnohem víc. Funkčnost přitom není nikterak omezená.

Venku vedro, uvnitř zima. DNA vašeho samsungu je právě odsud

3.August » Mobil.cz
O městě Gumi zřejmě slyšel málokdo. Město ve střední Koreji (samozřejmě té jižní) hostí doslova vlajkový výrobní závod Samungu na mobily. Právě zde vyrobili první telefon značky vůbec a dnes zde probíhá testování, vývoj a výroba. V podstatě každý mo…

Oppo stěhuje kancelář z Maďarska do Prahy. Má to svůj význam

15.July » Mobil.cz
Oppo je významný světový výrobce smartphonů. Do Evropy však vstoupil později a do Česka až v roce 2021. Navíc jeho přítomnost na českém trhu byla spíš formální, významným hráčem se Oppo nestalo. A to chce nyní značka změnit.

Tato informační stránka o Jan Matura zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Matura" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes