Carina Vogtová

Related to

Skokanky na lyžích chtějí více soutěží. Podle olympijské vítězky jim chybí Turné čtyř můstků

27.December » Sport.cz
Mají závody Světového poháru, bojují o medaile z mistrovství světa i olympijských her. Přesto skokankám na lyžích ještě něco chybí. Rády by měly akci jako jejich mužští kolegové, a to slavné Turné čtyř můstků. „Nechápu, z jakého důvodu by tam nemo...

České skokanky skončily v závodě družstev deváté, titul mistryň světa vezou domů Němky

26.February » iROZHLAS
Německé skokanky na lyžích vyhrály na mistrovství světa v Seefeldu premiéru soutěže družstev, další medaile získaly týmy Rakouska a Norska. České reprezentantky skončily deváté a do druhého kola nepostoupily.

Němky navázaly na mužské kolegy a vyhrály premiéru skoků ženských družstev na MS

26.February » Aktuálně.cz
Další medaile získaly týmy domácího Rakouska a Norska. České reprezentantky skončily deváté a do druhého kola nepostoupily.

Premiéru skoků družstev žen na MS vyhrály Němky, Češky deváté

26.February » iDNES.cz

Premiéru skoků družstev žen na MS vyhrály Němky, Češky skončily deváté

26.February » iSport.cz

Premiéru týmové soutěže skokanek ovládly Němky, české kvarteto skončilo deváté

26.February » ČT24
Německé skokanky na lyžích vyhrály na mistrovství světa v Seefeldu premiéru soutěže družstev, další medaile získaly týmy Rakouska a Norska. České reprezentantky skončily v prvním kole deváté a do finálové osmičky nepostoupily.