Lukáš Doležal

Related to

Stolní hokejisté změřili síly v mosteckém Středisku volného času

18.June » Novinky.cz
Za účasti mosteckých, litvínovských a třebenických hráčů pokračoval první červnový pátek po třech měsících Český pohár v billiard-hockeyi šprtci.

Jdeme na jedno: Co bude po létě, se uvidí

Music Bar Velbloud přišel o prostor. Těšit se však můžete opět na koncerty před KD Slavie. Zda a jak otevře klub na podzim, se podle provozního Lukáše Doležala, uvidí.

Anketa: Co dnes, co zítra? (promotérská edice II.díl)

Předchozí díly ankety byly věnovány promotérům a hudebníkům, následující dva budou zaměřeny především na hudební kluby, které mají nyní zastavený nebo výrazně omezený provoz.

Stolní hokej v Mostě: Šprtec pro Michálka, air-hockey pro Doležala

17.February » e-mostecko.cz
Most – Čtyři turnaje místní úrovně odehráli v první polovině února mostečtí stolní hokejisté. Ve Středisku volného času Most se zrodilo výsledkové překvapení ve šprtcovém turnaji o Zimní pohár CorroTech, když zvítězil Lukáš Michálek (Netopýři Most...

24 hodin stolního hokeje v Mostě ovládla Valentina Grimmová

21.November » Novinky.cz
Ve Středisku volného času v Mostě proběhl ve dnech 15. a 16. listopadu sedmý ročník populární akce 24 hodin stolního hokeje.

Stolní hokej: ve šprtcovém maratónu zahanbila dívka chlapce

19.November » Mostecké Listy
Ve Středisku volného času v Mostě proběhl z pátku na sobotu (15. - 16. 11.) již 7. ročník populární akce 24 hodin stolního hokeje. Zatímco běžné turnaje v billiard-hockeyi šprtci nabídkou účastníkům maximálně sedm zápasů ve čtrnácti kolech, při „č...

Stolní hokejisté se utkali v Mostě při mezinárodním Mistrovství ČR

19.October » Novinky.cz
Po tři dny hostilo Středisko volného času Most hráče a hráčky stolních hokejů z České republiky, Slovenska, Ruska, Polska, Maďarska a Španělska.

Stolní hokejisté ze šesti zemí se utkali v Mostě

17.October » Mostecké Listy
Po tři dny (11. - 13. října) hostilo Středisko volného času Most na mezinárodním mistrovství republiky hráče a hráčky stolních hokejů ze šesti zemí: České republiky, Slovenska, Ruska, Polska, Maďarska a Španělska.

Stolní hokejisté soutěží i v létě

28.July » Novinky.cz
Přestože období letních prázdnin patří ve stolním hokeji soutěžní přestávce, několik menších turnajů se obvykle koná i během ní.

Šprtec hráli v polských Žorách, air-hockey v Mostě

17.June » Novinky.cz
Až do polských Žor vyrazili v sobotu 8. června za šprtcem Jozef a Jan Matuščínovi (BHC StarColor Most). Ani jeden z nich ale do popředí výsledkové listiny nepromluvil.

Lukáš Doležal vítězem turnaje v táhlovém hokeji v Pečkách

7.May » Novinky.cz
Ve středočeských Pečkách se hráči a hráčky táhlového hokeje Chemoplast naposledy utkali v prosinci 2017, kdy zde proběhlo mistrovství republiky.

Tato informační stránka o Lukáš Doležal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Doležal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes