Zdeněk Drozd

Vztahuje se k

Nový Jičín: Město se zaměřilo na dlužníky

30.září » ParlamentniListy.cz
Nový Jičín spustil informační kampaň, jejímž cílem je připomenout občanům termíny splatnosti poplatků za komunální odpad a za psy.

Město spustilo informační kampaň pro neplatiče

Poplatky za odpady a psy jsou součástí městských rozpočtů. Jenže ne všichni lidé je platí. Městům pak dohromady i s penále dluží miliony korun. Například v Novém Jičíně funguje pro vymáhání těchto pohledávek tzv. koordinátor dluhů.

V Novém Jičíně se zaměřili na dlužníky

12.září » Ostrava-Online.cz
NOVÝ JIČÍN - V Novém Jičíně spustili informační kampaň, jejímž cílem je připomenout občanům termíny splatnosti poplatků za komunální odpad a za psy. Obyvatelé města musí uhradit roční poplatek za odpady do 30. června a za držení psa do 31. března....

Město se zaměřilo na dlužníky

12.září » Nový Jičín
Nový Jičín spustil informační kampaň, jejímž cílem je připomenout občanům termíny splatnosti poplatků za komunální odpad a za psy. Obyvatelé města musí uhradit roční poplatek za odpady do 30. června a za držení … Více "Město se zaměřilo na dlužníky"

Tato informační stránka o Zdeněk Drozd zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Drozd" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes