Helena Dvořáčková

Vztahuje se k

Dokonalý pat v Pardubicích. Jednání ANO s ODS prozatím krachuje

13.října » iDNES.cz
V Pardubicích se zablokovalo jednání o složení nové rady města. Proti sobě stojí dva tábory, které disponují zhruba stejným počtem hlasů, ale ani jeden nemá většinu. Další články k tématu: Naše Pardubice mohou napadnout sčítání, prohrály o 0,07 pr...

Dokonalý pat v Pardubicích. Jednání ANO s ODS prozatím krachuje

13.října » iRegiony Impuls
V Pardubicích se zablokovalo jednání o složení nové rady města. Proti sobě stojí dva tábory, které disponují zhruba stejným počtem hlasů, ale ani jeden nemá většinu.

Povolební pat. ANO uzavřelo pakt s Koalicí a ČSSD

12.října » Pardubický deník
Pardubice – Vítěz komunálních voleb v Pardubicích, současný primátor Martin Charvát (ANO), chce novou koalici sestavit na základech té dosavadní. Všichni zastupitelé za ANO, Koalici pro Pardubice (KPP) a ČSSD podepsali deklaraci o spolupráci.

ANO vyhrálo, Charvát má blízko k postu primátora

7.října » Pardubický deník
Pardubice - Výrazné vítězství hnutí ANO znamená, že pardubický primátor Martin Charvát má velmi blízko k obhájení svého postu v čele krajského města. Zvlášť poté, co lídr ODS Karel Haas deklaroval, že širokou koalici proti hnutí ANO skládat nechce.

Soutěž na Hůrka opět nepřinesla vítěze

2.října » Pardubický deník
Pardubice - Ani po další veřejné soutěži není jasné, kdo zastaví více než pětihektarový pozemek v bývalých kasárnách Hůrka v Pardubicích.

Hotel u stadionu stát nebude. Kvůli kontroverzní soutěži

27.září » Pardubický deník
Pardubice – Čtyřhvězdičkový hotel u Letního stadionu v Pardubicích nevznikne. Na posledním jednání zastupitelstva to uvedla náměstkyně primátora Helena Dvořáčková (ANO). A značně tím popudila řadu opozičních zastupitelů.

O prodeji Hůrek bude muset rozhodnout až příští vedení Pardubic

22.září » vz24.cz
Pardubice - O případném prodeji pozemků pod bývalými kasárnami na Hůrkách v Pardubicích bude muset rozhodnout až nové zastupitelstvo. Městští zastupitelé ve čtvrtek už potřetí zrušili veřejnou soutěž, jejíž vítěz měl získat právo na koupi a zástav...

O prodeji Hůrek bude muset rozhodnout až příští vedení Pardubic

22.září » ČRo Pardubice
O případném prodeji pozemků pod bývalými kasárnami na Hůrkách v Pardubicích bude muset rozhodnout až nové zastupitelstvo. Městští zastupitelé ve čtvrtek už potřetí zrušili veřejnou soutěž, jejíž vítěz měl získat právo na koupi a zástavbu areálu.

Zastupitelé odmítli odkup předražených pozemků pro terminál B

21.září » Pardubický deník
Pardubice - Vypadalo to na vzácnou shodu, i když u sporného bodu. Umístění terminálu B pro dálkové autobusy za nebytovým domem na náměstí Jana Pernera v Pardubicích pokaždé mezi zastupiteli vyvolává dlouhé debaty, část politiků by ho raději viděla...

Zastupitele čeká poslední jednání. Provázely je spory i pokusy o odvolání

17.září » Pardubický deník
Pardubice - Pardubičtí zastupitelé ve čtvrtek naposledy zasednou v současném složení. O jejich nástupcích rozhodnou říjnové komunální volby.

Statik povolil návrat dětí na Studánku

5.září » Pardubice
Žáci druhého stupně základní školy Studánka se mohou 10. září vrátit do své školy. Rozhodl o tom posudek statika, který měl zjistit, jakým rizikem je průhyb stropů ve druhém nadzemním podlaží, odhalený při rekonstrukci učeben v jednom z pavilonů š...

Tato informační stránka o Helena Dvořáčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Helena Dvořáčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes