15
new stories - click to show

Ladislav Dvořák

Related to

Kryptoměny – investování nebo gambling?

2.June » blog.idnes.cz
Současný boom obchodování s kryptoměnami jasně ukazuje, že lidstvo stále tíhne k iracionálnu, víře v nadpřirozenost a božstva.

Překvapivě rozumné daňové návrhy Pirátů

21.May » blog.idnes.cz
Jak se blíží volby, snáší se na Piráty oheň a síra ze strany etablovaných politických a ekonomických struktur. Bývají označováni za teroristy, komunisty, elitáře … ale z kritiky čiší hlavně silná obava ze změny zavedených pořádků.

Zmatená daňová politika ODS

12.May » blog.idnes.cz
ODS se v rámci předvánočního daňového populismu zapojila do podivné hry s daněmi. Na jedné straně sice deklaruje politiku nízkých daní bez progrese sazeb, v praxi ale prosazuje progresivní zdanění.

Z Mateřídoušky do ouška. Pohádky českých básníků a spisovatelů pro časopis Mateřídouška

10.May » ČRo 2 - Praha
Můžete se těšit na hravé i poetické příběhy Daisy Mrázkové, Pavla Šruta, Ludvíka Aškenazyho, Radovana Krátkého a dalších autorů.

Vlastenectví v 21. století

24.April » blog.idnes.cz
Vlastenectví v 19. století znamenalo „Bijte je!“, koncem 20. století se transformovalo do „Kdo neskáče, není Čech!“ a v současnosti, jak ukázala i situace posledních dní, ztratilo obsah téměř kompletně.

Kdo to tam dá?

17.April » blog.idnes.cz
Ve filmu Ducháček to zařídí majitel advokátní kanceláře praví prokuristovi, panu Ducháčkovi: „Tady na tom stole bude odpoledne dvacet tisíc!“ A pan Ducháček odvětí s lidovou prostotou: „A kdo to tam dá?“

Zemřela Marie Šupíková z Lidic. Svědectví o hrůzách války předávala generacím celý život

22.March » iROZHLAS
Marie Šupíková, která jako dítě přežila vyhlazení Lidic, v pondělí v noci zemřela ve věku 88 let. Podle ředitele Památníku Lidice Eduarda Stehlíka patřila k nejaktivnějším pamětníkům.

Spása jménem ivermektin?

13.March » blog.idnes.cz
Ve chvíli těžké krize se objevilo světélko na konci tunelu, naděje pro nemocné a představa normálního života. Tato naděje nese jméno ivermektin. Co to je?

Jedna věta (prosinec/2017)

28.December » Revolver Revue
Jedna věta je projektem Viktora Karlíka, který již deset let oslovuje vybrané osobnosti, aby si po dobu následujícího roku zapisovaly každý den jednu větu. Od roku 2010 zatím vyšlo v Edici RR dvacet pět svazků od různých autorů. Čtenářům Bubínku R...

OTÁZKA / Matěj Samec

15.December » Revolver Revue
Divadlo je záležitost přítomného okamžiku, všechny jeho mechanismy a složky jsou tomu přizpůsobeny. Žádná dokumentace divadla nemůže zprostředkovat to nejpodstatnější, o co v inscenacích jde. Hlad po divácké odezvě leckoho v současné době nutí hle...

Ladislav Dvořák: Quirin Mazel, modlář; Domluva Ludvíkovi

4.December » ČRo 3 Vltava
Zpytování dvou chlapeckých duší. Připravil Dominik Mačas. Čte Ivan Řezáč a Maytáš Darnady. Režie Jakub Doubrava. Natočeno v plzeňském studiu Českého rozhlasu v roce 2020.

Tato informační stránka o Ladislav Dvořák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ladislav Dvořák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes