Jaroslava Dvořáková

Vztahuje se k

Věznice v Žacléři má kupce. Ještě nezaplatil

17.října » Krkonošský deník
Žacléř - Ledy povolily. Osud bývalé věznice v Žacléři, o němž státní orgány dlouho mlžily, se začíná pomalu rozkrývat. Totožnost i záměry nové majitelky Jaroslavy Dvořákové ale zůstávají nejasné.

Frankfurtský knižní veletrh. Co si pod tím lze představit?

16.října » Literárky
Včera skončil Frankfurtský knižní veletrh ) http://www.buchmesse.de/en/fbf/ ), který je dobře organizovaný Babylón. Jde o největší světový knižní veletrh. Setkávají se na něm všichni, kteří se pohybují kolem knih či kolem obsahu knih. Ostatně jeho...

Toulky po Bretani – Průvodce, který vás bude bavit!

11.července » Kritiky.cz
Před letní dovolenou vyšel další z řady průvodců, které má na kontě Jaroslava Dvořáková. Spisovatelka a cestovatelka, která Francii rozumí, umí si ji vychutnat všemi smysly a poradí, ...

Zápisy se blíží. Školy lákají i na domácké prostředí

Hned několik změn obnáší letos zápisy k povinné školní docházce. Ministerstvo totiž vydalo novou vyhlášku, kterou musí školy respektovat.

Cyklus výstav Oči Brna bude od dubna vypadat jinak

16.března » Novinky.cz
Návštěvníci Moravské zemské knihovny v Brně, Kounicova 65a, si jistě všimli, že výstava o Františku Matouši Klácelovi je stále k prohlédnutí, byť měla skončit 28. února.

Placky dědečka Jaroslava

22.února » ČRo Brno
Když Jaroslava Dvořáková z Blanska připravuje tyto placky, vždycky si vzpomene na svého tatínka, který už bohužel nežije. Tohle jídlo měl ale velmi rád a konzumoval ho opravdu s netradiční přílohou.

Dobře se vyspěte!

24.ledna » Praha 12
KULTURNÍ CENTRUM „12“, Jordana Jovkova ve čtvrtek 26. 1. 18.00 – 20.30 zve na přednášku Dobře se vyspěte!

Tato informační stránka o Jaroslava Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslava Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes