Andreas Egger

Vztahuje se k

Seethaler, Robert: Celý život

8.ledna » iLiteratura.cz
Robert Seethaler se na českém trhu uvedl románem Trafikant, jehož děj zasadil do předválečné Vídně. V novince Celý život se s ním čtenář vydává na zasněžené alpské hřebeny. Zdánlivě netknuté oázy však v průběhu 20. století postupně obsazují turisté.

Robert Seethaler: Celý život (5/5)

8.prosince » ČRo 2 - Praha
O prostém životě nenápadného hrdiny Andrease Eggera v alpském údolí. Čte Lukáš Hlavica. Poslouchejte do pátku 15. prosince 2017.

Robert Seethaler: Celý život (4/5)

7.prosince » ČRo 2 - Praha
O prostém životě nenápadného hrdiny Andrease Eggera v alpském údolí. Čte Lukáš Hlavica. Poslouchejte do čtvrtka 14. prosince 2017.

Robert Seethaler: Celý život (3/5)

6.prosince » ČRo 2 - Praha
O prostém životě nenápadného hrdiny Andrease Eggera v alpském údolí. Čte Lukáš Hlavica. Poslouchejte do středy 13. prosince 2017.

Robert Seethaler: Celý život (2/5)

5.prosince » ČRo 2 - Praha
O prostém životě nenápadného hrdiny Andrease Eggera v alpském údolí. Čte Lukáš Hlavica. Poslouchejte do úterý 12. prosince 2017.

Robert Seethaler: Celý život (1/5)

4.prosince » ČRo 2 - Praha
O prostém životě nenápadného hrdiny Andrease Eggera v alpském údolí. Čte Lukáš Hlavica. Poslouchejte do pondělí 11. prosince 2017.

Robert Seethaler: Hory, vítr a jeden Celý život

9.června » Literárky
Rakouský spisovatel Robert Seethaler (*1966) se zapsal do povědomí čtenářů jako vypravěč silných a přitom zdánlivě obyčejných příběhů již svou prvotinou Die Bieneund der Kurt (Včelka a Kurt, 2006). Následovaly knihy Die webere Aussichten (Další vy...

Robert Seethaler: Celý život

11.května » Literárky
Píše se rok 1902, když do vesnice v nepřístupném údolí alpských hor přivezou osiřelého chlapce. Čeká ho řada ústrků od hrubiánského strýce. Drsné zacházení a nepřízeň osudu Andrease nepokřiví a on vyroste v čestného muže, který životu čelí s pokor...

Tato informační stránka o Andreas Egger zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andreas Egger" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes