Zuzana Erbenová

Related to

Majitel značky Babiččiny nudle chystá nový web s e-shopem

21.February » MediaGuru
„Ročně umisťujeme na trh 20 až 30 nových výrobků,“ říká Tomáš Aubrecht, majitel a jednatel společnosti Druid CZ, která se specializuje na tradiční vaječné válcované těstoviny.

Jongen: Vstup Amazonu české retailery tolik neohrozí

18.February » MediaGuru
„Retail se musí přizpůsobit životu zákazníků, a ne je žádat, aby akceptovali jejich obchodní prostředí,“ říká Wijnand Jongen, prezident sdružení Ecommerce Europe.

Tereza Salte: Trendem letošního roku budou podcasty

14.February » MediaGuru
„Výhodou influencer marketingu je snadná měřitelnost kampaní a přesnost zacílení," říká ke stoupajícímu zájmu firem o tuto platformu Tereza Salte, spolumajitelka agentury Elite Bloggers.

Hervis: Propagovat značkové výrobky se nám vyplácí

9.January » MediaGuru
„Nejsme největší, ani nejlevnější, ale máme zajímavé věci a dodavatelé na to slyší,“ říká Jan Štádler, marketingový manažer Hervisu, k marketingové strategii firmy.

Elka: Už nechceme být jen trenýrková firma

21.December » MediaGuru
Vánocemi podnikání Jakuba Kofroně vlastně začalo, když mu maminka ušila pod stromeček trenýrky. Teď má vlastní firmu, s obratem 20 milionů korun.

Dm drogerie: Prodeje táhnou kosmetika, fotky i petfood

6.December » MediaGuru
„Kosmetika roste hodně, ale největší dynamiku růstu má okamžitý tisk fotografií,“ říká k vývoji prodejů Martina Horká, jednatelka Dm drogerie ČR.

Dm drogerie: Prodeje táhnou kosmetika, fotky a i petfood

6.December » MediaGuru
„Kosmetika roste hodně, ale největší dynamiku růstu má okamžitý tisk fotografií,“ říká k vývoji prodejů Martina Horká, jednatelka Dm drogerie ČR.

Bar and Books: Influenceři ani sociální sítě nám nepomáhají

29.November » MediaGuru
„Se sociálními sítěmi počítat nemůžeme a influencery nepoužíváme,“ říká k marketingu barů Bar and Books jejich spolumajitelka Martina Peštová.

Rossmann: Zdravé produkty tvoří pětinu našeho sortimentu

21.November » MediaGuru
Sortiment bio, eko a přírodní a udržitelné produkty tvoří pětinu z našeho sortimentu, říká Marcela Syrovátková, marketingová ředitelka Rossmann.

Češi začínají uvažovat o alkoholu jako o investici

14.November » MediaGuru
„Aktuálně v našem regionu pozoruji investiční a sběratelskou horečku,“ říká sommeliér Robert Vaněček k rostoucímu zájmu Čechů o investice do kvalitního alkoholu.

Biorythme: Za dva roky jsme vyrobili 60 tisíc deodorantů

25.October » MediaGuru
Češka Aneta Adamčíková začala míchat kosmetiku ve svých patnácti letech, vystudovala kvůli tomu chemii a ve třiceti založila vlastní firmu Biorythme.

Tato informační stránka o Zuzana Erbenová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Erbenová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes