Jiří Ernest

Related to

Bytu po rekonstrukci vévodí střídmost a noblesa starých časů

7.April » Novinky.cz
Srdce vždycky poskočí, když uvidíte interiér starého bytu, který majitelé zrekonstruovali s citem a úctou k charakteru historické stavby. Tady se to opět povedlo na jedničku.

Přízemí rodinného domu prošlo obnovou, měnil se nábytek i úložné prostory

20.March » Novinky.cz
Kombinace nového a starého - toto slovní spojení vystihuje renovaci přízemních prostor v rodinném domě. Po deseti letech nastal čas, aby modernizací prošla nejen vstupní hala a koupelna, ale i obývací pokoj a kuchyně.

Náročná rekonstrukce vykouzlila panelovému bytu místnost navíc

21.February » Novinky.cz
V panelovém bytě, kde žije čtyřčlenná rodina, tedy rodiče a jejich děti - dospělá dcera a syn končící základní školu, se podařilo vykouzlit jednu místnost navíc. Jak se to stalo?

Hlavní dominantou bytu v pánském stylu je dřevo

5.February » Novinky.cz
K zařízení bytu v novostavbě bytového domu si majitel přizval architektku Veroniku Pánkovou. Základním zadáním pro ni bylo vybudovat moderní a funkční interiér převážně v pánském stylu s co možná největším použitím dřeva.

Podkrovní byt získal díky nástavbě výrazný benefit

13.December » Novinky.cz
Díky nástavbě zimní zahrady se proměnil zastaralý podkrovní byt v Praze - Košířích ve velkorysý prosvětlený prostor s impozantními výhledy z nově vzniklé terasy.

Vila, která volá krajinu

22.November » Dům a byt
Rohová parcela na konci malé jihomoravské obce nabízela všechno, co si stavebníci představovali: velkou zahradu, panoramatický výhled do přírody, slunnou západní orientaci a především klid a soukromí. Přesně to, a k tomu hodně místa a pohodlí jim ...

Sezonní byt vášnivé sjezdaře nezapře

28.August » Novinky.cz
Když se rodina nadchne pro sjezdové lyžování a děti se mu věnují profesionálně, musí se nevyhnutelně přestěhovat za sněhem. Tedy aspoň na sezonu, ale rovnou do srdce českých „velehor“ do Špindlerova Mlýna.

Byt 3+kk v Boleslavi byl dobrou volbou. Architektka jej výborně zařídila

19.June » iDNES.cz
Mladý muž si koupil byt 3+kk v novostavbě blízko centra Mladé Boleslavi. Prostor velký 80 m² si přál zařídit v tmavších barvách s prostornou pracovnou a promyšleným osvětlením. Kompletní proměny včetně elektroinstalací se ujala architektka Veronik...

Přestavba bytu vytvořila plnohodnotné prostory pro děti i dospělé

17.May » Novinky.cz
Klienti si zakoupili byt v developerském projektu západně od Prahy. Při koupi nemovitosti se spokojili se standardem, který jim developer nabízel. Během šesti let se ale ujistili v tom, že zapadat v davu není jejich styl a svému domovu potřebují d...

Zvýšení kvality a hodnoty bytu bylo pro mladou rodinu nezbytností

4.January » Novinky.cz
Současný panelový dům už není v mnoha případech ona klasická šedivá krabice, jedna od druhé k nerozeznání. A je třeba s potěšením konstatovat, že se nemění jenom vnější tvář domů, ale stále více roste také zájem o rekonstrukce bytových jader a změ...

Propojení obytných zón obyvatelům bytu vyhovuje

28.December » Novinky.cz
Panelákový byt o ploše 67 m2 byl klientkou zakoupen po rekonstrukci. Na její přání se v bytě nedělaly stavební úpravy, jednalo se pouze o změny, které ve výsledku přispěly ke zhodnocení interiéru.

Tato informační stránka o Jiří Ernest zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Ernest" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes