15
new stories - click to show

Michael Ernst

Related to

Po polovině Dakaru je pilot z Domažlicka průběžně druhým nejlepším Čechem

13.January » Za Plzní
“Cílem je Dakar dojet,” říkal meclovský pilot Karel Trněný v rozhovoru pro Deník před startem letošního Rallye Dakar. Na start nejtěžšího závodu vyrazil již potřetí a zkušenosti přetavuje v úspěch.

Nechtěl koukat jen na tabletu, a tak se Vojtěch po třech letech vrátil do rallye

29.October » Sport.cz
Tři roky nezávodil, a tak trochu se mohlo zdát, že už se Štěpán Vojtěch rozhodl pro odchod do rallyeového důchodu. Jenže jakmile se letos v kalendáři světového šampionátu zjevila nová Středoevropská rallye, tak 46letý Vojtěch věděl, že musí být u to…

S Oldřichem Seluckým o nové knize. S Prahy do Berlína vyjel česko-německý kulturní vlak

25.September » ČRo Sever
Na úvod dnešních Sousedů jsme si k mikrofonu pozvali spisovatele, scénáristu a ilustrátora Oldřicha Seluckého. Ten letos vydal novou knížku s názvem Kříž z kamene.

Mexická rallye v cíli: Ogier vyhrál a znovu vede mistrovství

19.March » AUTO.cz
Francouzský jezdec Sébastien Ogier (Toyota GR Yaris Rally1) vyhrál Mexickou rallye, která byla třetím podnikem mistrovství světa v automobilových soutěžích. Osminásobný mistr světa znovu vede šampionát a to startoval jen ve dvou ze tří podniků.

Mexická rallye po 2. etapě: Kraluje Ogier, Lappi přerazil sloup

19.March » AUTO.cz
Francouzský jezdec Sébastien Ogier (Toyota GR Yaris Rally1) vede před závěrečným dnem Mexickou rallye, která je třetím podnikem mistrovství světa v automobilových soutěžích. Lídr po prvním dnu Fin Esappekka Lappi (Hyundai i20 N Rally1) přerazil v úv…

Finská rallye po 1 dnu: Tänak vede, ale zatím hodně těsně

5.August » AUTO.cz
Estonec Ott Tänak (Hyundai i20 N Rally1) vede po prvním dnu Finskou rallye, která je osmým podnikem mistrovství světa v automobilových soutěžích. Vedoucí jezdec šampionátu Fin Kalle Rovanperä (Toyota GR Yaris Rally1) je čtvrtý se ztrátou 21 sekund.

Rally Bohemia: Několik generací rychlých Peugeotů

Konečně jsme se dočkali. Na 47. ročníku Rally Bohemia odstartovalo letošní SONAX MČR v rally a společně s ním také čtvrtý ročník Peugeot Rally Cupu. Kromě cupových „dvěstěosmiček“ byl představen také nový speciál Peugeot 208 Rally 4, ryze elektrická…

Rally Bohemia - Peugeot Cup pro Brože a Vojtěch s WRC

15.July » Autokaleidoskop
Do Peugeot Rally Cupu se přihlásilo deset posádek, přičemž do Rally Bohemia odstartovalo šest vozů. První rychlostní zkoušku vyhrál Jiří Pohlídal, ale už na druhém testu se do vedení dostal Dominik Brož. Na druhé místo postoupil David Soldát, zatímc…

Vychází magazín Rally 07/2019

15.August » Autosport.cz
V týdnu, kdy vyvrcholí letošní domácí sezóna automobilových soutěží, míří opět do poštovních schránek předplatitelů i na prodejní stánky či čerpací stanice nové číslo oblíbeného specializovaného magazínu o automobilových soutěžích - Rally.

Tato informační stránka o Michael Ernst zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michael Ernst" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes