Markéta Skácelová

Vztahuje se k

ZMĚNA NA POZICI NAVIGÁTORA

4.května » Auto Periskop
Vedení Racing 21 – Klokočka ŠKODA teamu dnes oznámilo personální změnu na pozici navigátora. Již od následujícího startu na květnové Rallye Český Krumlov usedne do vozu ŠKODA Fabia R5 vedle soutěžního jezdce Vojtěcha Štajfa Marcela Ehlová, která p...

Změna na pozici navigátora

4.května » Autosport.cz
Vedení Racing 21 - Klokočka ŠKODA teamu dnes oznámilo personální změnu na pozici navigátora. Již od následujícího startu na květnové Rallye Český Krumlov usedne do vozu ŠKODA Fabia R5 vedle soutěžního jezdce Vojtěcha Štajfa Marcela Ehlová.

Markéta Skácelová opouští tým Racing21

4.května » Autosport.cz
V polovině loňského roku vznikla, pro mnoho rallyových fanoušků, překvapující spolupráce tandemu Vojtěch Štajf – Markéta Skácelová. Markéta se tak stala novou posilou týmu Racing21 a usedla na spolujezdecké sedadlo rychlého vozu ŠKODA Fabia R5.

Štajf otevřel účast v MERC druhým místem

4.května » I-Motorsport.cz
Posádka týmu Racing 21 Vojtěch Štajf a Markéta Skácelová startující na voze ŠKODA Fabia R5 úspěšně otevřela svoji letošní zahraniční účast v rámci seriálu FIA Middle East Rally Championship.

Markéta Skácelová opouští tým Racing21

3.května » eWRC.cz
V polovině loňského roku vznikla, pro mnoho rallyových fanoušků, překvapující spolupráce tandemu Vojtěch Štajf – Markéta Skácelová.

Štajf otevřel účast v MERC druhým místem

1.května » eWRC.cz
Posádka Vojtěch Štajf a Markéta Skácelová úspěšně otevřela svoji letošní zahraniční účast v rámci seriálu MERC.

JORDAN RALLY 2018: ŠTAJF OTEVŘEL ÚČAST V MERC DRUHÝM MÍSTEM

30.dubna » Auto Periskop
Průběh Jordánské rally poznamenán prudkými dešti Defekt kola znemožnil boj o vedení v soutěži Závěrečná etapa ve znamení zdařilé stíhací jízdy Druhé místo v cíli splnilo očekávání týmu Posádka týmu Racing 21 Vojtěch Štajf a Markéta Skácelová start...

Vojta Štajf poznává v Jordánsku nový rallyový svět: a s Fabií R5 mu to jde docela dobře

28.dubna » AUTO.cz
Vojtěch Štajf se vydal se svým týmem a Škodou Fabia R5 do Jordánského království, aby u Mrtvého moře a v přilehlých horách rozjel jednu z velkých výzev roku 2018: šestidílný šampionát Middle East Rally Championship (MERC).

Dva kilometry k úspěchu

23.dubna » Autosport.cz
S obrovským zklamáním odjíždí z 53. ročníku Rallye Šumava Klatovy posádka Racing 21 – Klokočka Škoda teamu Vojtěch Štajf a Markéta Skácelová startující na voze Škoda Fabia R5. Zcela vyrovnaným výkonem se v silné konkurenci vozů specifikace R5, WRC...

RALLYE ŠUMAVA KLATOVY 2018 – DVA KILOMETRY K ÚSPĚCHU

23.dubna » Auto Periskop
Těsný boj o páté místo absolutního pořadí do poslední rychlostní zkoušky Fatálně poškozené kolo způsobilo havárii a znemožnilo dokončit soutěž V obou etapách soutěže velmi vyrovnaný výkon posádky Tým odjíždí ihned po domácí soutěži na Rally Jordán...

Tato informační stránka o Markéta Skácelová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Markéta Skácelová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes