Filippo Fior

Related to

Kolekce Alexander McQueen je inspirována velšským kiltem

6.March » Móda
Kolekce, kde hlavní roli hraje žena, tak by se dala popsat podzimní a zimní kolekce Alexander McQueen, kterou představila v podobě přehlídky na týdnu módy v Paříži hlavní návrhářka a kreativní ředitelka značky Sarah Burton.

G. Armani: Ženy jsou znásilňovány módou aneb Emporio Armani v Miláně

27.February » Móda
Ostrý italský jazyk Giorgia Armaniho si našel své téma na týdnu módy v Miláně. Jeho výrok úplně zastínil jeho novou podzimní kolekci ready-to-wear 2020 Emporio Armani, kterou byste ale rozhodně neměli minout.

Michael Kors spojil country s městskou modernou ve své podzimní kolekci 2020

15.February » Móda
Módní návrhář Michael Kors našel inspiraci pro svou novou podzimní kolekci ready-to-wear 2020 v country, a tak i svou přehlídku na newyorském týdnu módy přenesl do dřevěných stájí country baru.

Kolekce Balmain 2020 odhaluje tajnosti generace Z

30.September » Móda
Olivier Rousteing se rozhodl světu ukázat svou generaci tak, jak ji svět vnímá ve světlech největších klišé. Kritici ale čekali od této kolekce více. Objevte s námi příběh kolekce Balmain jaro-léto 2020 ready-to-wear z pařížského týdne módy.

Do Milána vtrhli hippies a potomci květinových dětí v jarní kolekci Alberta Ferretti 2020

23.September » Móda
Alberta Ferretti se v jarní a letní kolekci 2020 navrací ke kořenům retra, ale rozhodně ne klasicky, jako to dělá většina návrhářů v posledních letech. Ferretti si pro inspiraci vybrala jedno z nejnáročnějších období - hnutí hippies a květinových ...
Marc Jacobs - Americký módní návrhář

Tato informační stránka o Filippo Fior zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Filippo Fior" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes