Jindřich Fremuth

Vztahuje se k

Proč nové vedení O2 neodkupuje vlastní akcie?

24.října » Kurzy.cz
Akcie společnosti O2 Czech Republic (dále jen O2) k překvapení řady investorů propadly na pražské burze v pátek 19. října na 240,50 Kč, tj. na novou nejnižší úroveň od prosince 2016.

Sportovní přenosy a rodinné balíčky. O2 láká stále více Čechů

27.července » Deník.cz
Počet Čechů využívajících služby O2 stoupá. Vyplývá to z výročních statistik společnosti. Zájem je zejména o nové mobilní tarify pro rodiny a digitální televizi, která letos nabídne přenosy z první fotbalové ligy, hokejové extraligy či Ligy mistrů.

O2TV přidala sedm tisíc nových klientů, atakovala hranici čtvrt milionu zákazníků

27.července » ČRo
V průběhu prvního pololetí oznámila O2 nákup několika exkluzivních vysílacích práv u nejoblíbenějších sportů, což se podepsalo na samotné rostoucí zákaznické základně.

O2 stoupl do března zisk o tři procenta

27.dubna » Zet.cz
Operátor O2 zvýšil v prvním čtvrtletí čistý zisk o 3,4 procenta na 1,3 miliardy korun. Konsolidované výnosy zůstaly meziročně na stejné výši 9,2 miliardy korun. Firma to v pátek uvedla ve své tiskové zprávě.

Společnosti O2 se dařilo, její zisk vzrostl o 1,3 miliardy

27.dubna » globe24.cz
Praha - Operátor O2 zvýšil v prvním čtvrtletí čistý zisk o 3,4 procenta na 1,3 miliardy korun. Konsolidované výnosy zůstaly meziročně na stejné výši 9,2 miliardy korun. Firma o tom dnes informovala v tiskové zprávě.

Zisk O2 v roste. Za první čtvrtletí se vyšplhal na 1,3 miliardy korun

27.dubna » Lidovky.cz
Operátor O2 zvýšil v prvním čtvrtletí čistý zisk o 3,4 procenta na 1,3 miliardy korun. Konsolidované výnosy zůstaly meziročně na stejné výši 9,2 miliardy korun. Firma o tom v pátek informovala v tiskové zprávě. Další články k tématu: V Praze vznik...

O2 zvýšila zisk na 1,3 miliardy. Pomohly hlavně výnosy z mobilních dat

27.dubna » Euro.cz
Operátor O2 zvýšil v prvním čtvrtletí čistý zisk o 3,4 procenta na 1,3 miliardy korun. Konsolidované výnosy zůstaly meziročně na stejné výši 9,2 miliardy korun.

O2 zvýšila zisk na 1,3 miliardy, navzdory evropské regulaci roamingu

27.dubna » EuroZprávy.cz
Praha - Operátor O2 zvýšil v prvním čtvrtletí čistý zisk o 3,4 procenta na 1,3 miliardy korun. Konsolidované výnosy zůstaly meziročně na stejné výši 9,2 miliardy korun. Firma o tom dnes informovala v tiskové zprávě.

O2 zvýšila v prvním čtvrtletí čistý zisk o tři procenta na 1,3 miliardy Kč

27.dubna » Web4Trader
Operátor O2 zvýšil v prvním čtvrtletí čistý zisk o 3,4 procenta na 1,3 miliardy korun. Konsolidované výnosy zůstaly meziročně na stejné výši 9,2 miliardy korun. Firma o tom dnes informovala v tiskové zprávě.

O2 zvýšila do března zisk o tři procenta. Vydělala 1,3 miliardy

27.dubna » Týden.cz
Operátor O2 zvýšil v prvním čtvrtletí čistý zisk o 3,4 procenta na 1,3 miliardy korun. Konsolidované výnosy zůstaly meziročně na stejné výši 9,2 miliardy korun.

O2 zvýšila zisk o tři procenta na 1,3 miliardy korun. Dopad evropské regulace roamingu vyvážil nárůst výnosu z mobilních dat

27.dubna » iHNed.cz
Čistý zisk O2 za první čtvrtletí stoupl o 3,4 procenta na 1,3 miliardy korun. Negativní dopad evropské regulace roamingu a pokračující pokles hlasových výnosů a výnosů ze SMS a MMS byl kompenzován nárůstem výnosů z mobilních dat. Celkový počet mob...

O2 zvýšila do března zisk o tři procenta na 1,3 miliardy Kč

27.dubna » ČeskéNoviny.cz
Praha - Operátor O2 zvýšil v prvním čtvrtletí čistý zisk o 3,4 procenta na 1,3 miliardy korun. Konsolidované výnosy zůstaly meziročně na stejné výši 9,2 miliardy korun. Firma o tom...

Tato informační stránka o Jindřich Fremuth zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jindřich Fremuth" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes