Jindřich Fremuth

Vztahuje se k

Zájem o placenou O2 TV díky sportu značně rostl

5.prosince » MEDIAR
Počet zákazníků služby placené televize O2 TV, která funguje na pevné lince od operátora O2 i na internetovém připojení od jakéhokoliv poskytovatele, dosáhl k 30. září celkem 308.000. Z toho 40.000 domácností využívá doplňkovou službu Multi, která...

O2 navýšilo zisk díky své IPTV

22.listopadu » ADSL.cz
Operátoři musí nějak řešit úbytek příjmů způsobený méně častými hovory, SMSkami a regulací roamingu na základě...

O2TV získala ve třetím kvartálu přes 50 tisíc nových zákazníků, překročila třísettisícovou hranici

21.listopadu » ČRo
Operátorovi se na plno zúročil nákup exkluzivních sportovních práv, předpokládá další nárůst zájmu o své služby.

Proč nové vedení O2 neodkupuje vlastní akcie?

24.října » Kurzy.cz
Akcie společnosti O2 Czech Republic (dále jen O2) k překvapení řady investorů propadly na pražské burze v pátek 19. října na 240,50 Kč, tj. na novou nejnižší úroveň od prosince 2016.

Sportovní přenosy a rodinné balíčky. O2 láká stále více Čechů

27.července » Deník.cz
Počet Čechů využívajících služby O2 stoupá. Vyplývá to z výročních statistik společnosti. Zájem je zejména o nové mobilní tarify pro rodiny a digitální televizi, která letos nabídne přenosy z první fotbalové ligy, hokejové extraligy či Ligy mistrů.

O2TV přidala sedm tisíc nových klientů, atakovala hranici čtvrt milionu zákazníků

27.července » ČRo
V průběhu prvního pololetí oznámila O2 nákup několika exkluzivních vysílacích práv u nejoblíbenějších sportů, což se podepsalo na samotné rostoucí zákaznické základně.

O2 stoupl do března zisk o tři procenta

27.dubna » Zet.cz
Operátor O2 zvýšil v prvním čtvrtletí čistý zisk o 3,4 procenta na 1,3 miliardy korun. Konsolidované výnosy zůstaly meziročně na stejné výši 9,2 miliardy korun. Firma to v pátek uvedla ve své tiskové zprávě.

Společnosti O2 se dařilo, její zisk vzrostl o 1,3 miliardy

27.dubna » globe24.cz
Praha - Operátor O2 zvýšil v prvním čtvrtletí čistý zisk o 3,4 procenta na 1,3 miliardy korun. Konsolidované výnosy zůstaly meziročně na stejné výši 9,2 miliardy korun. Firma o tom dnes informovala v tiskové zprávě.

Zisk O2 v roste. Za první čtvrtletí se vyšplhal na 1,3 miliardy korun

27.dubna » Lidovky.cz
Operátor O2 zvýšil v prvním čtvrtletí čistý zisk o 3,4 procenta na 1,3 miliardy korun. Konsolidované výnosy zůstaly meziročně na stejné výši 9,2 miliardy korun. Firma o tom v pátek informovala v tiskové zprávě. Další články k tématu: V Praze vznik...

O2 zvýšila zisk na 1,3 miliardy. Pomohly hlavně výnosy z mobilních dat

27.dubna » Euro.cz
Operátor O2 zvýšil v prvním čtvrtletí čistý zisk o 3,4 procenta na 1,3 miliardy korun. Konsolidované výnosy zůstaly meziročně na stejné výši 9,2 miliardy korun.

O2 zvýšila zisk na 1,3 miliardy, navzdory evropské regulaci roamingu

27.dubna » EuroZprávy.cz
Praha - Operátor O2 zvýšil v prvním čtvrtletí čistý zisk o 3,4 procenta na 1,3 miliardy korun. Konsolidované výnosy zůstaly meziročně na stejné výši 9,2 miliardy korun. Firma o tom dnes informovala v tiskové zprávě.

O2 zvýšila v prvním čtvrtletí čistý zisk o tři procenta na 1,3 miliardy Kč

27.dubna » Web4Trader
Operátor O2 zvýšil v prvním čtvrtletí čistý zisk o 3,4 procenta na 1,3 miliardy korun. Konsolidované výnosy zůstaly meziročně na stejné výši 9,2 miliardy korun. Firma o tom dnes informovala v tiskové zprávě.

Tato informační stránka o Jindřich Fremuth zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jindřich Fremuth" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes