Tibor Frešo

Vztahuje se k

Fedor Frešo - Celoživotní sideman, který hrál na baskytaru trsátkem

7.července » iREPORT.cz
Uznávaný slovenský jazzový a rockový hudebník Fedor Frešo měl být 16. prosince v pražské Lucerně spolu se svými spoluhráči z kapely Collegium Musicum ozdobou obnoveného Československého beat-festivalu. Nebude. Muzikant známý z...

Zemřel basista legendární skupiny Collegium Musicum Fedor Frešo

27.června » MusicWeb.cz
Ze Slovenska přišla smutná zpráva, že uprostřed tvůrčí práce náhle zemřel jeden z nejlepších basistů slovenské i české populární hudby Fedor Frešo. Spoluzakládajícímu členovi skupiny Collegium Musicum bylo 71 let a svého kolegu, varhaníka Mariána ...

Slovenské hudební legendě selhalo srdce: O víkendu měl vystoupit v Česku

26.června » Blesk.cz
Známý slovenský jazzový a rockový hudebník Fedor Frešo v úterý odpoledne náhle zemřel, bylo mu 71 let. Informovala o tom slovenská média. Podle nich je za nečekaným skonem nejspíš selhání srdce.

Sedmdesátiny slaví rocková legenda Fedor Frešo, člen skupin Prúdy i Collegium Musicum

6.ledna » Novinky.cz
Slovenský hudebník, baskytarista a zpěvák Fedor Frešo, který 6. ledna slaví sedmdesátiny, je znám z legendárních formací The Soulmen, Prúdy či Collegium Musicum. Působil i ve skupině Blue Effect spolu s nedávno zesnulým Radimem Hladíkem.
Marián Varga - Slovenský muzikant a skladatel
Radim Hladík - Český rockový kytarista
Jaroslav Hutka - Český folkový hudebník, skladatel a písničkář

Tato informační stránka o Tibor Frešo zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tibor Frešo" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes